Týna zhubla 20 kg bez sacharidů

Moc děkuji Týně, že měla odvahu zveřejnit ve skupině KETO a LOW CARB-životní styl  své výsledky na ketogenní stravě:

 

„Chtěla bych poděkovat všem ve skupině na facebooku za rady a tipy, protože bez vás bych to nezvládla.

Vždycky jsem byla tlusté dítě, kterému rodina neustále tvrdila, že z toho vyroste. Že ty buchty, koláče, knedlíky a čokolády jsou jen občas, tak ať si je užiju, vždyť to přece vyběhám.. Jenže to tlusté dítě rozhodně nemělo ambice běhat, takže se v patnácti letech projedlo až ke sto kilům. Následovaly ne zrovna milé komentáře okolí a tlusté dítě spadlo do všech možných poruch příjmu potravy a zapomnělo, jak se vlastně normálně jí. Tohle trvalo dlouhých sedm let.

Z kolotoče diet a přemýšlení o jídle mě dostalo až těhotenství, kdy jsem neřešila vůbec nic a přibrala 20 kilo, kterých jsem se po porodu chtěla samozřejmě zbavit. V únoru jsem najela na keto, postupně přešla na low carb a za pár měsíců je 20 kilo dole.

Ze začátku jsem točila jen pár jídel pořád dokola, a až když se mi začaly zajídat, hledala jsem inspiraci na internetu, většina odkazu je opět odsud že skupiny.
Nejdřív jsem jedla hlavně saláty + různé maso (vepřové, hovězí, kachna, losos…), vejce, sýry, prosciutto, majonéza kamkoli se hodí, zakysaná i normální smetana.. Pak už jsem zkoušela i víc vařit, přílohy nahradila květákovou kaší nebo květákovou rýží. Osvědčil se mi i přerušovaný půst (16 h půst/8 h okno pro jídlo) a postupně jsem se ustálila na svou jídlech denně – vypouštím snídani a jím cca v 11 h a v 17 h.
Co se týče cvičení, hodně mi pomohla dcerka, se kterou jsem začala cvičit jako se „závažím“ už zhruba dva měsíce po porodu. Jinak cvičím každý den se svojí vahou plus s činkami. Dřepy, kliky, sklapovačky a pak dle různých videí z YouTube…“

 

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*