Díky online kurzu jsem začala nový život bez 55kg

Aničku jsem prozatím nestihla poznat osobně, ale již plánuje cestu do Pardubic, tak se na setkání moc těším. Na začátku roku si zakoupila online kurz ZKUS TO S KETO a po čase mi skromně napsala, že zhubla. Když jsem viděla fotky a úbytek 55 kg, byla jsem neskutečně potěšena, že kurz plní svoji úlohu a provádí lidi ke štíhlosti a ke zdraví. Velkou zajímavostí je také to, že je vegetariánka, tedy sestavení jídelníčku bylo složitější.

Nyní mi Anička poslala svůj příběh, ze kterého je zřejmé, že dlouhobě s nadváhou bojovala. K nadváze se přidaly i velké zdravotní problémy. Ketogenní strava se pro ni stala ohromnou podporou a jak sama píše, ví, že se k běžné stravě již nevrátí. To jsou velmi častá slova klientů, kteří ketogenní stravu vyzkouší. Keto strava velmi dobře zasytí, lidé poprvé nemají hlad a zažívají pocity uspokojení z jídla. Keto strava výrazně omezuje chutě, porovnává hormony spojené s tloustnutím a harmonizuje zažívání a celé tělo. Díky tomu většina lidí přijme ketogenní (následně low carb) stravu jako nový životní styl. 

Aničce velmi děkuji za odvahu zveřejnit svůj příběh a fotografie. Její cesta je trnitá, ale velmi motivační pro mnoho lidí s nadváhou. Pomalu se blíží k cíli a vypadá skvěle.

„Je mi 32 let a cca 12 let jsem vegetariánka. Moje optimální váha by se měla pohybovat okolo 60kg, ale s postavou bojuji v podstatě celý život. Okolo puberty „jen“ s nadváhou, později jsem si prošla také onemocněním nadledvinek a štítné žlázy, a tím přibrala na 115kg. Vyléčila jsem co bylo potřeba, ale když už jsem mohla začít hubnout, tak jsem otěhotněla. Rodila jsem nakonec s cca 140 kg, po porodu jsem byla v komatu a následně jsem měla ještě půl roku vývod střeva na břiše. To celé mě dost fyzicky i psychicky poznamenalo, a já si proto sama odstartovala poruchu příjmu potravy, s „její pomocí“ jsem během půl roku spadla na 58 kg. Když jsem se dala dohromady, přišel ale samozřejmě jojo efekt a během dalšího půl roku mi váhu vrátil na 135 kg. Nešlo s tím hnout. Můj metabolismus to se mnou vzdal, moje zažívání nepracovalo tak jak by mělo, v těle nefungovalo v podstatě nic správně a já byla zoufalá. Je zbytečné říkat, že se k tomu přidaly vzhledem k váze i problémy se zády a s klouby a jiné neduhy.

V té době jsem narazila na keto a IF a našla svůj nový životní styl a záchranu. Začala jsem s intenzivním samostudiem, které jsem odstartovala výborným komplexním online kurzem Hany Brychové na www.receptynahubnuti.cz – „Zkus to s keto“ (včetně veškerých uvedených zahraničních odkazů), který mě dokonale provedl procesem převedení teorie do praxe, a já tak mohla začít nový život. Postupně jsem po plné adaptaci na keto přidala ještě IF a jsem naprosto spokojená. Nemám pocit hladu a celý trávicí systém se vyčistil a srovnal. Výsledky mých zdravotních testů vypadají jako by patřily někomu jinému, někomu novému a zdravému.

Moje aktuální váha je 80 kg (před keto kurzem 135 Kg). Tabulkově jsem se tedy dostala z obezity III.stupně do rozmezí nadváhy, ale ještě nekončím. S určitostí už teď vím, že se k běžnému stravování nevrátím ani po dosažení své vytyčené váhy. Už se nikdy nevzdám pocitu lehkosti a energie, který mám bez sacharidů.

Je jasné, že tento režim nemusí vyhovovat každému, každý jsme přeci originál, ale já jsem naprosto nadšená, baví mě nad jídlem přemýšlet, nad tím co v těle vyvolává a jak moje tělo pracuje. Jsem svému tělu po tom všem neskutečně vděčná a vážím si ho. Je to dokonalý stroj, který si se mnou prošel peklem, a přesto se zvládl dát dohromady a opravit se. Jen potřeboval mou pomoc v podobě porozumění.“

Děkuji Aničko a těším se na setkání a povídání nejen o ketogenním vaření. 

Motivujte se v rubrice VAŠE VÝSLEDKY dalšími příběhy lidí, kteří změnili život na nízkosacharidové stravě .

SLEDUJTE SOCIÁLNÍ SÍTĚ  :         

 

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*