ZKUS TO S KETO – online kurz hubnutí

Proč online kurz?  

PROTOŽE MÁTE PRÁVO ZHUBNOUT V KAŽDÉM VĚKU

Jste nespokojeni se svým tělem?

 • nadváha
 • únava, nedostatek energie po celý den
 • migrény
 • zažívací problémy
 • vysoký tlak, vysoký cholesterol
 • záněty, špatná imunita
 • kožní problémy
 • neplodnost
 • bolestivá menstruace, PMS
 • špatné libido
 • alergie, atd.

ZA PÁR TÝDNŮ SE MŮŽETE CÍTIT ÚPLNĚ JINAK

Došli jste k rozhodnutí, že potřebujete zásadní životní změnu? Pro šťastnější život potřebujeme lásku, přírodu, životní klid, zdravé a spokojené tělo. Mohu vám pomoci s tou druhou částí, protože zdravé a štíhlé tělo díky ketogenní a low carb stravě může mít každý. Je jedno zda je vám šedesát nebo dvacet. Za tloustnutí mohou totiž hormony, a když je dostanete pod kontrolu, budete si hubnutí užívat s plným žaludkem stejně jako ostatní na na ketogenní a low carn stravě.

MOHU VÁM POMOCI, DOKÁŽU SI PŘEDSTAVIT, JAK SE CÍTÍTE

Ve své poradně jsem se setkala se stovkami lidí s nadváhou a všichni mají jedno společné. Nízké sebevědomí, slzy na krajíčku, nevěří si a nemají se rádi, protože už tolikrát při držení diety selhali. Ketogenní strava je pak pro ně „zázrak“, dokáže totiž tělo dostat do klidu a rovnováhy, díky tuku jsou jídla chutná a velice sytá. Lidé s nadváhou tak poprvé díky této stravě zažívají pocity sytosti, nemají hlad ani chutě, tak dokáží odolat všem nástrahám, a přesto skvěle hubnou. Po vyzkoušení ketogenní stravy již slyším jen „nechápu to, já nemám chuť na můj oblíbený chleba, nemám chuť na sladké. Konečně si jídlo užívám. atd.“

„Jsem šťastná a vděčná, že jsem objevila stránky Hanky Brychové a že jsem s ní dokázala dojít takhle daleko. Už se nikdy nevrátím zpět, ta kila mi vůbec nechybí. Už přemýšlím jinak, nemyslím na jídlo jako na nepřítele, je to parťák. Ještě nejsem na konci, ale vím, že teď už to dám, protože to je děsně jednoduchý.“

věčná dietářka, která díky ketu zhubla 37 kg. Motivujte se dalšími výsledky.

Mnoho let se zabývám výživovým poradenstvím, vzdělávám se a seznamuji se s různými výživovými směry. Strava bez cukru mi byla vždycky blízká, ale před dvěma lety jsem chtěla jen na pár dnů vyzkoušet ketogenní stravu. Chutná tučná strava mi najednou otočila život, dodala mnoho energie, vylepšila zdraví i postavu a stala se tak mým stravovacím stylem, který si užívám do dnes.

Ohromující výsledky u mých klientů byly dalším důkazem, že výrazné omezení sacharidů a zvýšení příjmu tuků je tou nejlepší cestou ke štíhlému a zdravému tělu. Informace, které přicházely hlavně ze zahraničních webů jen doplňovaly mé znalosti a ujišťovaly v dalších pozitivech této stravy.

UŽ VIDÍTE SAMI SEBE V NOVÉM TĚLE PLNÉM ENERGIE

Ketogenní a low carb strava není v Čechách ještě moc známá, přitom je to naprosto přirozená strava našich předků a dle dostupných studií je nejlepší stravou pro redukci hmotnosti.  Fantastické výsledky dosahují věční dietáři, lidé s velkou nadváhou, ženy po menopauze. Zhubnout může skutečně každý, jen je potřeba to zkusit jinak. ZKUSIT TO S KETEM. Přestat hladovět, přestat se bát tuku, začít jíst přirozené jídlo.

Mnoho dalších motivačních výsledků, receptů, tipů a nápadů sdílím s klienty a s dalšími keto strávníky na facebooku ve skupině, kterou jsem založila a má nyní již přes 12 000 členů  – KETO A LOW CARB – životní styl.

ZKUS TO S KETO, ZKUS TO JINAK

Co vás čeká po přihlášení do kurzu?  

 • Kompletní průvodce ketogenní stravou v 16 lekcích (každá lekce má další podlekce).
 • Zopakování nejdůležitějších bodů v 16 jednoduchých kvízech.
 • Celý kurz je vysvětlován jednoduše, aby maximum informací získal i naprostý výživový záčatečník.
 • První část je informační. Seznámíte se s fungováním těla, abyste lépe pochopili, co a kdy jíst.
 • Druhá část je praktická a provede vás přípravnou a adaptační fází a následně fází po adaptaci.
 • Čtyři osvědčené tipy pro hubnutí, pokud se hubnutí zastavuje.
 • Mnoho osobních zkušeností, rad a tipů.
 • Pro zvídavé jsou v každé lekci odkazy na další české a zahraniční články a studie.
 • Jediněčná PODROBNÁ TABULKA POTRAVIN s přesným obsahem sacharidů, bílkovin a tuků.
 • TABULKA OSOBNÍHO ZDRAVÍ, kde uvidíte své pokroky ke zdravějšímu tělu.
 • Vzorový KETOGENNÍ JÍDELNÍČEK NA TÝDEN
 • Bonus – e-kuchařka CUKROVÍ BEZ LEPKU A CUKRU.
 • Online podpora, ve které vám ráda pomohu.
 • Přístup do kurzu je na 6 měsíců.

Moc bych si přála, aby půlroční kurz ZKUS TO S KETO pomohl všem, kteří to potřebují. Předala jsem do něj vše potřebné pro změnu vašeho těla a cenu stanovila na 1 490 Kč. Do konce prosince vám nyní nabízím celý online kurz ZKUS TO S KETO za zaváděcí cenu. 

Kurz ZKUS TO S KETO nyní za zaváděcí cenu 790 Kč

Vánoční bonus ke každému kurzu

Nyní navíc získáte ještě jako vánoční bonus e-kuchařku CUKROVÍ BEZ LEPKU A CUKRU v hodnotě 159 Kč, která již nejde zakoupit. Je plná receptů na paleo a raw cukroví. Můžete tak letos připravit skvělé cukroví celé své rodině.

Slevové kupony pro nákup knih na www.publixing.com  a kvalitních potravin na www.ceskeghicko.cz, www.viadelicia.cz, www.grizly.cz 

 

ZKUS TO S KETO A MAXIMALIZUJ SPALOVÁNÍ TUKŮ

OTÁZKY, KTERÉ VÁS ZAJÍMAJÍ

PROČ PRÁVĚ ONLINE KURZ

Protože kapacity mého osobního poradenství v poradně jsou omezené a zájem o ketogenní a low carb stravu neustále roste. Nejdříve jsem zvažovala pořádání seminářů na toto téma, abych dokázala uspokojit poptávku nových klientů. Sama ale nemám moc ráda hromadné semináře a přednášky, raději se klaním k individuálnímu samostudiu. Proto mne napadlo vytvořit online kurz, který naprosto kopíruje půlroční poradenství s klienty v  mé poradně, se kterým mám nejlepší zkušenosti a výsledky.

Při online kurzu:

 • si sami zvolíte, kdy se budete vzdělávat
 • si sami zvolíte, kolik času studiu denně dáte
 • nemusíte nikam dojíždět, šetříte svůj čas i peníze
 • ke všem lekcím se můžete vracet, tak princip stravy dobře pochopíte
 • máte zdarma online podporu.

Zkuste to online, ZKUSTE TO S KETEM, ZKUSTE TO JINAK a změňte svůj život.

CO KDYŽ TO NEBUDE FUNGOVAT? 

Pevně věřím, že bude. Ketogenní strava funguje snad na každého. A pokud jste ji již zkoušeli a nefungovala, pravděpodobně jste dělali podobné chyby, na jaké upozorňuji v kurzu.

Pokud přesto nebudete s kurzem spokojeni, můžete do 14 dnů od zakoupení odstoupit, napsat email na info@receptynahubnuti.cz  a budou vám vráceny peníze.

JAK JE KURZ DLOUHÝ A ČASOVĚ NÁROČNÝ? 

Kurz budete mít přístupný na půl roku. Obsahuje 16 lekcí a mnoho podlekcí. Každá další lekce se otevře po dokončení té předchozí. Následně se pak můžete ke každé lekci vracet. Přechod do tukového metabolismu trvá asi 3 – 6 týdnů. Máte tedy dost dlouho dobu přístupu ke všem informacím jak pro dobu přípravnou, tak pro dobu po adaptaci.

Časové procházení kurzem záleží jen na vás a vašich časových možnostech.

PRO KOHO KURZ NENÍ VHODNÝ?

Ketóza je velkým přínosem pro každé tělo. Kurz ale není primárně vedený pro nemocné lidi, kteří potřebují individuální stravovací přístup a spolupráci s lékařem.

Tento online kurz nemusí být vhodný pro

 • Diabetiky 1. typu, ti by měli být velice opatrní kvůli dávkování inzulínu  – odkaz v AJ.
 • Lidi s vysokým krevním tlakem. LCHF strava snižuje krevní tlak, proto by dávkování léků mělo být pod dozorem lékaře upraveno. – odkaz v AJ.
 • Kojící ženy – při kojení se nedoporučuje jíst méně neř 50g sacharidů denně. – odkaz v AJ.
 • Těhotné – zásadní stravovací změny nejsou v těhotenství vhodné. Těhotným doporučuji pouze omezení sacharidů a přechod na LCHF stravu.
 • Ačkoliv ketogenní strava většinou pozitivně ovlivňuje zdravotní stav, lidi se závažným onemocněním a ti, kteří užívají pravidelně léky, by měli svůj stav konzultovat se svým lékařem.

NAJDU V KURZU JÍDELNÍČEK?

Kurz vás naučí, jak se nízkosacharidově stravovat a jak si jídelníček sestavit. Pro pomoc máte k dispozici týdenní jídelníček s rozpisem jídel.

VÍCE O MNĚ

O mém výživovém poradenství, o mých zkušenostech s ketogenní a low carb stravou, o mých životních výživových změnách a mnoho dalšího se dočtete na stránce O MNĚ.

KDO MI POMÁHAL?

Markéta Fe z fb skupiny KETO A LOW CARB – životní styl

Kurz vás naučí všemu, co potřebujete, abyste začali se správně sestavenou ketogenní stravou. Pomůže vám pochopit, čím ve skutečnosti nízkosacharidová, ketogenní strava je – přirozenou stravou lidského druhu. Následně budete provedeni praktickou částí, kde se krok za krokem naučíte, jak na to, čím začít a jak dál – prostě „jak se dělá keto“.  Zvídaví obdrží spoustu tipů na další informace. Nebudete ochuzeni ani o některá řešení případných problémů, které by vás na cestě mohly potkat, a budete vybaveni rozličnými pomůckami jako např. nákupní seznam, vzorový jídelníček, tip na to, co mít vždy doma v zásobě, jak na cestách…  Zkuste to s keto!

Informace poskytované v tomto kurzu vycházejí z nejnovějších poznatků předních LCHF expertů a lékařů, nenahrazují však lékařskou konzultaci. Předtím, než začnete s jakoukoliv změnou vašeho stravovacího režimu, se ujistěte o svém zdravotním stavu a případně vše konzultujte s vaším ošetřujícím lékařem a řiďte se jeho pokyny.