Díky keto stravě jsem vyměnila celý šatník

Stejně jako většina klientek přišla i paní Věra v psychickém rozpoložení. Ať dělala, co dělala, nemohla zhubnout. Kila jí věkem jen přibývaly, energie ubývala a přidávaly se bolesti kloubů a svalů. O ketogenní stravě nikdy neslyšela, milovala ovocné smoothie, nejedla moc maso a vyhýbala se tučným potravinám. Přihlásila se do půlročního poradenství a po zjištění všech potřebných informací dostala na výběr. Buď půjdeme pomalou změnou cestou low carb stravy, nebo vyzkouší ketogenní stravu. Neváhala a ihned se rozhodla. Sama ale nevěřila, že to zvládne.

Já věděla, že to zvládne. Ketogenní strava je právě úžasná v tom, že ihned zablokuje chutě na sacharidové potraviny, na ovoce a na sladké. Dokonale zasytí, lidé na ní nemají hlad a začínají upřednostňovat živočišné a tučné potraviny. Navíc, většina klientů ihned hubne.

Existuje snad lepší kombinace, než uživat si dostatek jídla a přitom hubnout? Neznáte ještě ketogenní stravu? Nejste od Pardubic? Využijte k hubnutí můj online kurz ZKUS TO S KETO. Provede vás přechodem na ketogenní stravu stejně jako osobní konzultace. Motivujte se výsledky ostatních, 

Po měsíci, kdy Věra přišla do poradny na kontrolní vážení, přišla naprosto jiná žena. Plná energie, rozesmátá a dojatá, že to skutečně funguje. Poprvé nemá hlad, nemá chutě a hubne. Stále mi opakovala: „Já jím škvarky a bůček, chápete to?“

Velice si vážím, že jsem měla možnost poznat Věru osobně a za půl roku jsme si vytvořily blízký vztah. Tolik energie jsem dlouho v nikom neviděla, měnila se každý měsíc, její proměna je fantastická. Za 6 měsíců zhubla 19 kg a dostala do normálu svůj viscerální tuk.

Děkuji za dodání fotografií a za možnost zveřejnit příběh.

Touto cestou bych chtěla poděkovat úžasné ženské Haně Brychové. Ona byla ta, kdo mě doslova nakopl správným směrem. A díky ní teď žiji úplně jiný život. Hani děkuji moc!!

Za Hankou jsem přišla jako hromada neštěstí. Celý život jsem bojovala s váhou. A jak jsem se dozvěděla, moje strava byla jeden velký problém. 
Byla to pro mě obrovská změna, neuměla jsem si představit, že bych se měla stravovat podle zásad nízkosacharidového stravování (LOWCARB).

Ale po pár dnech jsem byla doslova nadšená, jídlo mě neskutečně baví, hrozně chutná a nemám vůbec chuť na sladké!! Po jídle se mi nechce spát, což předtím bylo běžné. Nikdy jsem nic nevážila ani nepočítala a necvičila.

Není důležité kolik kilo jsem shodila, ale je to o tom jak mi je, jak se cítím. Ráno vstávám svěží, nic mě nebolí, jsem plná energie. Vše mě více baví, nic není problém. 
Je mi tak báječně, že se už nikdy nehodlám vrátit k původnímu stravování. 

Jeden malý problémeček toto stravování nese, musíte díky němu vyměnit kompletně celý šatník 🙂 .

Všem doporučuji navštívit stránky Hany Brychové receptynahubnuti.cz nebo si osobně zajděte do Hatea salonu  hateasalon.cz,

Ještě jednou za vše moc děkuji.

Pokud neznáte nízkosacharidové stravování, stáhněte si zdarma LOW CARB A KETO PRŮVODCE.

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*