Low carb průvodce ke stažení

Pro začátečníky jsem připravila stručný souhrn informací o ketogenní a low carb stravě. Zhubnout zvládne naprosto každý, pokud pochopí, že musí dostat pod kontolu hormony omezením sacharidů.

Nebojte se do toho pustit, budete překvapeni, jak je vše přirozené a jednoduché. Jak jsou jídla chutná. Jak je vám báječně. Pokud budete potřebovat pomoc, máte k dispozici rady ve skupině na facebooku KETO A LOW CARB – životní styl,

Pokud nechcete dělat zbytečné chyby a trávit čas hledáním informací, přihlaste do mého nového online kurzu ketogenní stravy, který vás provede ketogenní stravou a dovede vás k vysněné postavě. Podrobnosti o kurzu najdete na této stránce – ZKUS TO S KETO.

Stručný průvodce low carb a keto stravou vám pomůže k základnímu pochopení principů této stravy. Soubor v pdf ke stažení tady – KETO A LOW CARB – STRUČNÝ PRŮVODCE

Přeji mnoho úspěchů s low carb stravou.

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*