Ať to sluší po čtyřícítce i vám

Příběh Mii jistě potěší všechny ženy po čtyřicítce. Je totiž příkladem toho, že zhubnout se dá v každém věku. I ta poslední kila mohou zmizet právě díky ketogenní stravě.

Mia si vše o nízkosacharidovém stravování nastudovala sama a jsem ráda, že jí k tomu pomohl právě můj web a podpůrná facebooková skupina KETO A LOW CARB – životní styl. Pokud nechcete trávit čas hledáním informací, podívejte se na mé online kurzy, provedou vás přechodem na ketogenní stravu a jistě vám pomohou. Navíc vám budu stále online nápomocna. SEZNAM ONLINE KURZU

„Po 45 roce jsem začala pomalu, ale jistě přibírat, zejména v oblasti břicha. Hledala jsem na internetu různá doporučení, ale trošku mi chyběla vůle k celkové změně stravování. Moje váha se každým rokem zvyšovala cca o kilo. Žádné zdravotní problémy jsem neměla, jelikož jsem při výšce 163 vážila maximálně 70 kg, ale přesto jsem se s tím nehodlala smířit. Omezila jsem pečivo, sladkosti, ale úbytek kil nebyl takový, jaký jsem si představovala. Maximálně jsem se dostala na 63 kg. To mi nestačilo.

Rozhodla jsem se tedy razantně pro domácí ketogenní stravu (žádné pytlíky). Začala jsem letos 10.6., protože se blížilo období plavek. Ze začátku jsem trpěla asi měsíc motáním hlavy, ale najednou to odeznělo. Kila šla velmi pomalu dolů, rozhodla jsem se být trpělivá, protože v mém věku to nemůže jít tak snadno jako ve dvaceti. Z každého úbytku jsem měla obrovskou radost, vážím se jen jednou týdně. Postupně jsem se dostala na váhu 57 kg z původních 63 kg.

Keto strava mi maximálně vyhovuje, jím pouze povolené potraviny, které jsem našla náhodou tady na webu a na facebooku ve skupině, kterou vede Hanka Brychová KETO  a LOW CARB – životní styl. Tam mi také pomohli s mými otázkami. S tímto stravováním mi hlavně splasklo břicho, zlepšila se mi pleť, znatelně ustoupila celulitida a zlepšilo se vyprazdňování. Jím od 12 do 20h, někdy od 13 do 19, záleží, jak mi tělo řekne. V keto jídelníčku je obstojné množství potravin, ze kterých se dá uvařit, na web www.receptynahubnuti.cz si chodím pro inspiraci. Cítím se vitálnější a zdravější.

Na sladké chuť nemám. Pokud přijde, řeším to jahodami, malinami, ostružinami nebo si dám borůvky. Co jim dalšího? Spoustu bílé a zelené zeleniny,…cuketa, lilek, paprika, okurek, pórek, květák, zelí , kapusta, brokolice….hodně jím žampiony, hlívu, tvrdé sýry, tvaroh, zakysanou smetanu, hodně mandlí a vlašských ořechů. Maso moc nemusím, ale jim kuřecí prsa, někdy vysokoprocentní šunku a anglickou slaninu převážně do vaření.

Chtěla bych podpořit ženy ve středním věku, aby se toho nebály, jde to. Určitě né tak rychle jako zamlada, chce to prostě určitou disciplínu a výsledky přijdou.

MOTIVACE SKUTEČNÝCH LIDÍ NA KETOGENNÍ STRAVĚ

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*