Nikdy bych tomu nevěřila …

 

Tato klientka patří k těm, které se s váhou perou celý život. Dlouho jsem ji přesvědčovala, že právě po mnoha dietních pokusech je keto to pravé a stoprocentně ji pomůže. Neuměla si to představit. Jsem tedy skutečně ráda, že to vyzkoušela. Ačkoliv se známe osobně a mohla by přijít na konzultaci, zapojila se do online kurzu ZKUS TO S KETO. Byla jedna z prvních, které si ho zakoupili. Pozitivní reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Nejen, že z kurzu vše pochopila, ale stejně jako všichni na domací správně sestavené ketogenní stravě ( bez instantního jídla v pytlíku) žasla na tím, jak její tělo reaguje. Nemá hlad, chutě, jídlo ji chutná a hubne. A to přímo maximální rychlostí … 

Jsem na Keto již půl roku. Nikdy bych nevěřila tomu, že se mi povede za tak krátkou dobu shodit tolik kg a cm. Sama bych si s tím nikdy neporadila a jsem ráda, že mi pani Brychová doporučila KETO ONLINE KURZ. Suprově sestaven, napsán, vše vysvětleno … Já jsem moc ráda, že jsem ho mohla absolvovat, díky němu, vím, že jdu tou správnou cestou. Cesta mě čeká ještě dlouhá, ale motivace ohromná 🙂 děkuju

Netrapte se dietami. Vyzkoušejte domácí ketogenní stravu, naučte se ji sami sestavit a zhubněte stejně jako ostatní – MOTIVACE- VAŠE VÝSLEDKY. 

Podívejte se na online kurzy, které nabízím – ONLINE KURZY HUBNUTÍ Nebo se ke mně objednejte na konzultaci do poradny do Pardubic. Případně si vše nastudujte sami zde na webu a pusťte se do toho. 

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*