Letní výzva „PLOCHÉ BŘÍŠKO“

Jdeš s námi do letní výzvy „PLOCHÉ BŘÍŠKO“?

Holky, kluci, dámy a pánové. Neváhejte a přidejte se.

Také tvé bříško nepatří mezi štíhlé? Máš ho povolené nebo dokonce obalené tukem, že ani nejsou vidět svaly? Když sedíš, můžeš si chytit na břiše špek? Pak ti pomůže jen spojit se s námi a společně začít makat. A třeba i vyhrát.

Jak tato letní výzva vznikla? letni-vyzva

Na začátku bylo hecování, které skončilo sázkou. Závěr? Do léta musím vypracovat břišní svaly. Přesněji – do konce července. A to je dost času toho hodně změnit. Upozorňuji, že je mi 40 let, ale vím, že za půl roku se dá naprosto radikálně změnit postava v každém věku. Sice skoro každý den sportuji, ale na vyrýsování břišních svalů je nutná přísnější strava, dostatek bílkovin a intenzivní cvičení. Vysoce intenzivní. Již jsem to konzultovala s trenéry a mám se prý na co těšit.

První zájemkyně z mého okolí mi hned hlásily, že se přidávají. Řekla jsem si, proč výzvu nespustit veřejně a ta naše břicha pořádně nevymakat. Můžeš se přidat i ty! Vzájemně si pomůžeme. Podpoříme se v období krize. Budeme se hecovat, dělit se o výsledky a pocity.

Nyní chodím 2x týdně na powerjógu a minimálně 2x týdně na tancování. Přidám každodenní posilovací cvičení podle videa. Mám také naplánovanou hodinu s trenérem v posilovně a ještě uvidím, jaký on mi udělá závěr, jistě se tu o něj podělím.

Zalovila jsem také do databáze mých videí a jednoznačně mi z toho vypadlo, že začnu každý den cvičit s Jillian Michaels. Je pro mě velkou motivací, sympatickou trenérkou a její styl mi naprosto sedí. A hlavně výsledky jejich klientek jsou fantastické.

jm

Jillian Michaels

Narodila se 18. února 1974 v Los Angeles. Dnes patří mezi nejžádanější trenérky v oblasti fitness. Do dnešního dne vydala přes 15 videoprogramů na DVD. Měří pouhých 159 cm a váží 53 kilo. Pro miliony žen, ale i pro mnoho mužů, je symbolem naděje, úspěchu, odhodlání, vůle a dřiny. Jak sama o jednom ze svých programů říká: „Třicet dní mě budete nenávidět, ale třicátý první, mě budete milovat.“

Když bylo Jillian 12 let, její rodiče se rozvedli. Malá Jill to zvládala velmi těžce. Vážila 79 kilo. Byla cílem posměchu dětí, byla šikanovaná. Změna nastala v momentě, kdy ji matka přihlásila do kroužku bojových umění, a ve 14 letech jedním kopem přerazila dvě desky. V ten moment se vše změnilo.

V 17 letech se ale Jill musela potýkat s dalším problémem – se svojí matkou. Po nekonečných hádkách a bojích ji matka doslova „vykopla z baráku“ a Jill musela někde začít. Udělala si osvědčení, aby se mohla stát trenérkou a byla tak dobrá, že když jí bylo 30 let, vyhrála konkurs na televizní show, kde obézní lidé shazují svá nadbytečná kila. Ta show se, samozřejmě, jmenovala The Biggest Loser, kde se svou brutální, ale milou povahou získala miliony obdivovatelů po celém světě.

 

Jill

Výhodou je, že velké množství videí je dostupných na youtube zdarma. Tak obleč tenisky, vezmi si tričko, které propotíš a ještě dnes si s Jillian zacvič. Budeš nadávat, budeš padat, nohy se ti budou klepat, ale pak ti bude nádherně. A uděláš ten nejdůležitější první krok k vysněnému bříšku. A co to je půl hodina denně? Někdo možná namítne, že nemá čas. A já namítnu, že má. Nemít čas jsou jen výmluvy. Jen VÝMLUVY. Máš čas na televizi? Máš čas na facebook? Máš čas vypít kafe? Máš čas si zakouřit? Máš čas říct kamarádce nějaký drb? Pak máš čas i na cvičení a přípravu jídla.

Začni pravidelně jíst. Mnoho rad vyčteš v seriáluhubnutí pro holky„. Omez co nejvíce cukr a pšenici. Večer se snaž omezovat přílohy a dej si velkou porci zeleniny a nějakou bílkovinou. Nech si překontrolovat a správně nastavit svůj jídelníček. Výsledky se dostaví. Já pociťuji viditelně pevnější břicho již po 6 lekcích.

Jedu tento 30ti denní program. Protože je to video zdarma, objevují se občas reklamy, které se dají křížkem zavřít. Jestli nejsi zvyklá cvičit, začni určitě s tou lehčí variantou ( cvičí ta slečna v zeleném) a možná ani nebude nutné přidávat ze začátku čínky. Jen zatni pořádně pěsti.

[youtube id=“1Pc-NizMgg8″ width=“620″ height=“360″]

Stihla jsem vyzkoušet i tento a přiznám, že jsem vypouštěla dušičku.

[youtube id=“x9avonsRVok“ width=“620″ height=“360″]

A na břicho je jedinečné toto video.

[youtube id=“JlD50lKyC3Q“ width=“620″ height=“360″]

Přihlášení

Do výzvy se přihlásíš jednoduše a hlavně ZDARMA . Stačí tento odkaz lajkovat a sdílet na facebooku a napsat nějaký komentář přímo pod tento článek. Třeba, jdu do toho. Nebo napiš, jak chceš hubnout, co pro to uděláš nebo zda jsi už zkoušela cvičit s Jillian. Pokud nemáš facebook, napiš jen nějaký krásný a dlouhý komentář pod článek.

Nezapomeň se změřit, vyfotit a vyhrát

Změř si obvod pasu v nejužším místě a ještě dnes se vyfoť. Tak uvidíš svoje výsledky a můžeš (záleží na tobě) se s nimi o prázdninách pochlubit. A třeba vyhrát. Tu nejúspěšnější/nejúspěšnějšího odměníme půlročním členstvím ZDARMA v placené zóně pohodového hubnutí a zdraví (spouštět ji budeme v březnu) nebo 60 minutovou masáží u nás v salónu HATEA.

Výzva „ploché bříško“ bude ukončena 31.7.2014. Přihlásit se můžeš kdykoliv do 30.6.2014

Podívej se na pár motivačních fotek, které jsem našla na webu. Tyto ženy a dívky cvičily s Jillian. No a neříkej, že nechceš taky 🙂

f436cc5f9a296becb753288a020fa6b5
b37ad87ee3fd6ce71ecf6ae73d282f8c
20130521-162534
30dayprogress3
Nicole-Before-After-P90X

Nevím jak ty, ale já do toho jdu!

Hanka

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

57 komentářů

 1. syrovatkova.michaela řečeno Březen 10, 2015 Odpovědět

  ¨Moc ráda bych se připojila :))

  Prosím čekejte...
 2. Iwka řečeno Červen 24, 2014 Odpovědět

  Zdravím, moc ráda bych se taky připojila;-)

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Červen 25, 2014 Odpovědět

   Skvělé 🙂

   Prosím čekejte...
 3. 210ivanka řečeno Červen 22, 2014 Odpovědět

  Jdu do toho 🙂 už se moc těším Btw. super výzva .-)

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Červen 23, 2014 Odpovědět

   také se těšíme 🙂

   Prosím čekejte...
 4. hajjana řečeno Červen 22, 2014 Odpovědět

  lajkuji,sdílím a přeji si stejné břicho:) hurá do toho,půl je hotovo:)jinak výborné stránky od receptů po rady.

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Červen 23, 2014 Odpovědět

   super 🙂

   Prosím čekejte...
 5. monika13 řečeno Červen 6, 2014 Odpovědět

  Smím se zeptat cvičíte k tomu Jillian Michaels: Yoga nebo jen Jillian Michaels 30 Day Shred ?? 🙂

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Červen 8, 2014 Odpovědět

   Záleží na každým, podle jakého videa se mu cvičí nejlépe 🙂

   Prosím čekejte...
 6. monika13 řečeno Červen 1, 2014 Odpovědět

  Našla jsem to až teď a ráda to zkusím ,chci zhubnou t 🙂 jen mi nějak chybí výdrž :/

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Červen 2, 2014 Odpovědět

   Vítej a pusť se do toho 🙂

   Prosím čekejte...
 7. Terry řečeno Květen 25, 2014 Odpovědět

  Mam problém cvičim vse jde dolu ale boky mi zůstávají 🙁 ..Nevi někdo ci na to pomáhá? 🙂

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Květen 26, 2014 Odpovědět

   Vydržet. Jako poslední se hubnou problematické partie 🙂

   Prosím čekejte...
 8. anonym řečeno Květen 19, 2014 Odpovědět

  A kdy bude ta letní výzva jak se tam přihlašuje ?

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Květen 22, 2014 Odpovědět

   Vše je napsané v článku 🙂

   Prosím čekejte...
 9. anonym řečeno Květen 18, 2014 Odpovědět

  Je ta výzva pro děti?

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Květen 18, 2014 Odpovědět

   Myslím, že se můžeš připojit 🙂

   Prosím čekejte...
 10. Terry řečeno Květen 14, 2014 Odpovědět

  Musim uznat ze jillian dělá divy 🙂 .. Teprve mam odcviceno prvni level ale zhubla jsem 1cm na brise i bocich :)) neni to sice velka slava ale telo se mi hodne zpevnilo 🙂 ..jsem spokojena 🙂

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Květen 15, 2014 Odpovědět

   Báječné. Také mám sama viditelné výsledky. Ještě máme dost času, ta břicha doladit 🙂

   Prosím čekejte...
 11. Terry řečeno Květen 2, 2014 Odpovědět

  Dobry den, zapojuji se do vasi výzvy a jsem zvedava jak dopadnu :D,cvicim teprve par měsíců a zatím moc velke vysledky nevidim 🙂 .. Nevzdavam to a snazim se spise cvicit pro radost a pro dobry pocit, ktery po cvičení vzdy mam 🙂 a chtela bych se zeptat jak presne vyzva funguje. Dekuji 🙂

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Květen 4, 2014 Odpovědět

   Tak Tě vítám Terry. Ke cvičení je potřeba mít i správnou stravu. Strava je 80% úspěchu. Přečti si rady tady na stránkách, vyzkoušej reepty a poděl se o zkušenosti. Výzva je taková nenáročná. Jen se změř a vyfoť. A pak v červenci to uděláš znovu a pochlubíš se 🙂

   Prosím čekejte...
   1. Terry řečeno Květen 5, 2014 Odpovědět

    Musim se pochlubit 🙂 ..sice Jillian cvičim druhy den :), ale snazim se dělat tu těžší verzi a musim rict ze je to něco 🙂 prvni den jsem zacala lepe tak jsem si dala ještě jedno kardio ale dnes jsem byla úplne mrtvá 😀 ..plus jsem do sveho jídelníčku zaradila sójové mleko 🙂 ..ale porad si nevim rady co je nejlepsi k veceri jelikoz se snazim vynechat pecivo davam si knackebrot, mohu si tedy dat k veceri dva knackebroty nebo radeji jen nějakou zeleninu? 🙂 .. Moc dekuji a jsem rada ze se o to mohu tady s vami podelit 🙂

    Prosím čekejte...
    1. Hana Brychová řečeno Květen 7, 2014 Odpovědět

     K večeři je důležité dát i kus kvalitní bílkoviny a tuků. Samotný salát je málo. Pečivo již večer není potřeba. Jinak je super, že cvičíš. Těším se na výsledky.

     Prosím čekejte...
 12. betaneubertova řečeno Duben 12, 2014 Odpovědět

  Milá Hanko,několik dní zkouším cvičit jde to ztuha tak jsem se rozhodla přihlásit,abych měla jěště vyšší motivaci a hlavně výdrž letos jsem dosáhla 60let a tak to jde hodně ztuha

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Duben 12, 2014 Odpovědět

   To je skvělé. Vítám Tě tady 🙂 Minulý týden jsem dávala na facebook video, kde posiluje důchodce, který byl celkem dost tlustý. Je to bomba a hodně motivační. Nezáleží na věku. Chce to vydržet. http://video.idnes.cz/?c=A140328_143326_tv-zivotni-styl_mad&idVideo=V140328_114157_tv-zpravy_eli

   Prosím čekejte...
   1. betaneubertova řečeno Duben 15, 2014 Odpovědět

    Ahoj Hani tak zatím je to veliká dřina odcvičit celý 1 levl se mi nedaří ,ale každý den jsem o kousek dál ,nedaří se mi vložit fot s mírami tak nevím jak to uděat,když jsem začala měla jsem 95,5 kg a v pase 116cm díky 🙂

    Prosím čekejte...
    1. Hana Brychová řečeno Duben 15, 2014 Odpovědět

     Milá Beto, každý krůček se počítá a výsledky se brzo dostaví. Nadváha je u Tebe větší, tak je pochopitelné, že je cvičení náročné. Na mě už Jill po dvou měsících byla jednoduchá a tak jsem vyzkoušela intenzivní cross trénink v tělocvičně. A jsem na tom asi podobně jako teď ty. Po pár minutách „padám na pusu“. Ale vydržím, břišáky se začínají rýsovat 🙂 Důležitá je také strava. Hlídej si dostatek zeleniny a bílkovin. Vyzkoušela jsi už nějaké mé recepty?

     Prosím čekejte...
   2. betaneubertova řečeno Duben 18, 2014 Odpovědět

    ahojky jo už jsem vyzkoušela hlavně pomazánky a limetkovou mrkev dnes se chystám na špenátovou roládu ,už mám i první 2 kg dole tak mě to povzbudilo a makám dál jěště jednou díky že jsi vytvořila tak skvělé stránky přeji nádherné valikonoce čusík Bětka 🙂

    Prosím čekejte...
    1. Hana Brychová řečeno Duben 19, 2014 Odpovědět

     Báječné, gratuluji :-). Budu ráda, za komentáře přímo pod recepty :-). Případně i doplňující rady, jak recept vylepšit. Krásné velikonoce.

     Prosím čekejte...
 13. ajinav82 řečeno Duben 9, 2014 Odpovědět

  Ráda bych to zkusila. Jen asi ploché bříško do léta nestihnu. Mám 80/159 a tuky na břiše. Je mi 40 let a to hubnutí jde fakt dost těžko 🙁

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Duben 12, 2014 Odpovědět

   Ahoj Ajino, v každém věku se dá máknout. Také je mi 40 a po 2 měsících vidím ohromnou změnu :-). Nezapomeň se vyfotit, protože jen tak tu změnu poznáš a budeš mít radost. Hlídej si dostatek bílkovin, zdravých tuků a omez sacharidy. Piš dotazy, ráda pomohu. Hezký den.

   Prosím čekejte...
 14. Ewiczka řečeno Duben 4, 2014 Odpovědět

  cvičím už 4 měsíce a byz výsledku 🙁

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Duben 7, 2014 Odpovědět

   ahoj. Pak je potřeba se podívat na složení jídelníčku 🙂

   Prosím čekejte...
 15. Ewiczka řečeno Duben 4, 2014 Odpovědět

  du do toho !!!!!

  Prosím čekejte...
 16. leontondo řečeno Březen 7, 2014 Odpovědět

  Vážené dámy, jdu do toho také !! Hance chci poděkovat, že něco takového zorganizovala. Je to úžasný nápad. Chystala jsem se začít cvič už od ledna, ale pořád jsem to odkládala. No prostě samé výmluvy. Včera jsem objevila tyto úžasné stránky a díky této výzvě mám už za sebou první den cvičení podle přiloženého videa..nádhera!!! Cítím se skvěle…už je kvůli tomu pocitu, že jsem začala a doufám, že vydržím až do konce. Takže v červenci se uvidí 😉 plochému bříšku palec nahoru 🙂

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Březen 10, 2014 Odpovědět

   Leontondo, Vitám Vás v letni vyzve. A tesim se na vysledky.

   Prosím čekejte...
 17. zhal řečeno Březen 5, 2014 Odpovědět

  Dobrý den Hanko, z Vaší letní výzvy jsem nadšená. Já jsem se rozhodla se sebou začít něco dělat v lednu, abych se v létě nemusela u bazénu pohybovat s ručníkem kolem pasu a protože jsem v minulosti cvičení s Jillian vyzkoušela a nevyhovovalo mi (bohužel), vrhla jsem se na jiný domácí fitness trénink, a to p90x (celkem na 12 týdnů). Dokončuji 6.týden a jsem nadšená ze svých pokroků, jsem daleko ohebnější, vytrvalejší a silnější, navíc se mi zlepšila koordinace i rovnováha. Plánuji si, že po dokončení 12.týdne se u Vás zastavím na kontrolní inbody. A mužské kliky už zvládám ; D Všem, co se do akce zapojili, přeji výdrž.

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Březen 6, 2014 Odpovědět

   Hezky den Zuzko. Dekuji za tip na dalsi cvicici program. Vypada take moc zajimave a urcite fubguje. Nezapomente se vyfotit a tesim se na Vas. H.

   Prosím čekejte...
 18. Niki D řečeno Únor 22, 2014 Odpovědět

  Přestože nejsem příliš sportovní typ, toto cvičení mě naprosto nadchlo a každý den se těším na 30 minut cvičení. Líbí se mi, že cviky se rychle střídají a také samotná dynamičnost cvičení. Motivace je každý den silnější, díky tomu, že už po pár cvičeních vidím první výsledky. Děkuji Hani

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Únor 23, 2014 Odpovědět

   No tak super, těším se, až uvidím fotečky se změnou 🙂

   Prosím čekejte...
 19. Irena27 řečeno Únor 19, 2014 Odpovědět

  Milá Hanko, shodou okolností dnes třetí den bojuji o pevnější postavu. Začala jsem cvičit level 1, zatím svaly trošku bolí, což je dobře. Připojuji se k Vaší výzvě a věřím, že s Vámi vydržím až do konce.

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Únor 19, 2014 Odpovědět

   Vítám Vás mezi námi makajícími. Také věřím, že nás vydrží co největš počet a budeme se v létě fotkami chlubit 🙂

   Prosím čekejte...
 20. Dana27 řečeno Únor 18, 2014 Odpovědět

  Milá Hanko, náhodou jsem narazila na Vaše stránky, když jsem hledala nějaký fajn zdravý recept. Nejen, že jsem našla recept, ale taky spoustu dalších skvělých článků. Zasekla jsem se tu až tak, že jsem šla spát až ve 4 ráno :-). Navíc jsem objevila tuhle super výzvu. Už se nějaký ten pátek přemlouvám, že se sebou začnu něco dělat, ale ne a ne se přemluvit. Tak moc jste mě navnadila, že jsem tady dneska znovu a už jsem taky začala :-). A nebylo to ani tak hrozné, tak snad se mi ve Vaší společnosti podaří vytrvat a výsledky se dostaví ;-).

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Únor 19, 2014 Odpovědět

   Milá Dano, jsem ráda, že se Vám stránky líbí. Určitě se snažte vydržet. Výsledky jsou opravdu viditelné :-). Nezapomeňte se vyfotit. Těším se na společnou motivaci.

   Prosím čekejte...
   1. Dana27 řečeno Únor 19, 2014 Odpovědět

    Tak i dnes hotovo :-), díky za podporu!

    Prosím čekejte...
    1. Hana Brychová řečeno Únor 20, 2014 Odpovědět

     🙂

     Prosím čekejte...
 21. Helena řečeno Únor 18, 2014 Odpovědět

  Ahoj, ihned se přidám, jen co budu přestěhovaná a budu moci v klidu cvičit…chtěla jsem se zeptat, jestli tedy stačí ta půlhodinka denně např.podle toho prvního videa? Děkuji a hodně štěstí všem:)

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Únor 18, 2014 Odpovědět

   Ahoj Merfinko, naprosto stačí cvičit podle prvního videa. Po deseti dnech se přechází na level2. Již chystám článek. A výsledky jsou opravdu viditelné. 🙂

   Prosím čekejte...
 22. Hana Brychová řečeno Únor 17, 2014 Odpovědět

  Tak holky, kdo má odcvičeno?? 🙂

  Prosím čekejte...
 23. berticee řečeno Únor 15, 2014 Odpovědět

  Taky jdu do toho:).. Chci se zeptat cvičíte „jen“ podle těchto videí nebo i jiných??:)

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Únor 15, 2014 Odpovědět

   Tak to Vás vítám 🙂 Cvičím zatím jen podle těchto videí. Nejvíce podle toho prvního. To druhé jsem jen vyzkoušela jednou a chci ho dát zase dnes. V tom posledním jsou hezké a nezvyklé cviky na břicho. Pak napište, jak jste první cvičení přežila 🙂

   Prosím čekejte...
   1. berticee řečeno Únor 15, 2014 Odpovědět

    Hlásím, že první cvičení jsem přežila vcelku v pohodě, před léty jsem cvičila denně, dokonce i 5 letá dcera se chvílemi přidala.. Tak doufám, že se donutím každý den, po 2 dětech je co zpevňovat:)

    Prosím čekejte...
    1. Hana Brychová řečeno Únor 15, 2014 Odpovědět

     Super 🙂

     Prosím čekejte...
 24. Hana Brychová řečeno Únor 14, 2014 Odpovědět

  Sedmý den hlásím skvělé zlepšení. Program jsem zvládla v pohodě i s čínkama a to tu těžší variantu. Jen nedávám pánské kliky :-). Tak se nenechte odradit, že je to první dny náročné 🙂

  Prosím čekejte...
 25. Sylvie1992 řečeno Únor 13, 2014 Odpovědět

  Jdu do toho s Vámi : ) a zkusím zlanařit i další kamarádky : ) .. Do konce července času dost, ale snad se pak budu moci pochlubit nějakou parádní fotkou!! : ) všem držím palečky a budu se těšit na nějakou fajn diskuzi : )))

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Únor 14, 2014 Odpovědět

   Věřím, že se tady všichni pak pochlubíme :-). Do hubnutí máte skvěle našlápnuto, už víte z poradenství, co jíst, první kila jsou dole, tak teď začít makat 🙂

   Prosím čekejte...
 26. Hana Brychová řečeno Únor 13, 2014 Odpovědět

  Dnes (6.den) jsem poprvé odcvičila celý program až do konce i s čínkama. Bolí mě celé tělo. Ale vydržím 🙂

  Prosím čekejte...

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*