Zhubla jsem bez přípravků

Zveřejňuji email, který přišel od jedné klientky.

Dobrý den paní Brychová,
Velice Vám děkuji za péči, kterou  jste mi věnovala ve Vaší výživové poradně. Ráda bych se podělila o svůj životní příběh.
Je mi 30 let a asi 10 let jsem bojovala s kily navíc. Vyzkoušela jsem doporučované diety, krabičkové diety, přípravky na hubnutí, ale váha se vždy vrátila zpět a i ještě více. Navštívila jsem i jinou poradnu, ale byla jsem udivena nabídkou drahých doplňků, bez kterých prý nezhubnu.
Kamarádka mi doporučila Vás a tak jsem asi dostala poslední šanci. Již při prvním pohovoru jsem si uvědomila, jak moje veškeré zdravotní problémy souvisí s mým jídelníčkem. Trpěla jsem pravidelnou zácpou, ekzémem na prstech, neustálými  záněty močového měchýře a další a další. Také mé děti jsou alergici a velmi často jsou nemocné.
Musím přiznat, že jsem se bála, co mi budete říkat a jaká jídla nutit. Ještě ten večer jsem jela na NOVÝ nákup. Koupila jsem hromadu zeleniny, smály se na mě jahody, tak jsem je taky vzala, poprvé jsem koupila jáhly a bulgur. A začala.
Dnes po 4 měsících, mám o 9 kg méně a blížím se ke své mládežnické váze. Problémy se zácpou zmizely okamžitě, myslím, že třetí den. Ani nevím, kdy jsem si uvědomila, že mě nepraská kůže na prstech a nesvědí, ale bylo to asi po měsíci. A za celý čtvrt rok jsem neměla problém s močákem.
Nějak nechápu, jak je to možné.
Jídlo mi maximálně vyhovuje. Je to můj nový životní styl. Občas i upeču zdravou buchtu plnou semínek a na té si vyloženě pochutnávám i s návštěvami. Nevyhýbám se grilování, rodinným oslavám a dovoleným. Už vím, že to zvládnu.  Že se vždy dá vybrat ta nejlepší varianta.
Postupně jsem změnila i jídelníček dětí.  A i u nich pozoruji výrazné zlepšení. Těším se na Váš seminář o dětském jídle, určitě se ho zúčastním.  Víte, je zvláštní, že nás ve škole učili, hodně nepotřebných blbostí a nenaučili nás, jak správně jíst.
Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho takto spokojených klientek.
Adéla
 

 

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*