Výsledky hubnutí v roce 2013

Jak hubnete s účinným výživovým programem v HATEA salonu v roce 2013?

Rok 2013 se blíží do své poloviny a tak Vám ráda zveřejním výsledky některých klientů a klientek z výživové poradny. V čem je tento rok jiný? Lidé jsou mnohem více „poslušní“ a dá se říct, že naprosto všichni, kteří dokončí tříměsíční program, mají úbytek váhy. Úspěšnost hubnutí na principu zdravého stravování je opravdu vysoká. A i menší změna vede ke snížení váhy.

Nejvíce mě těší, že lidé si nový jídelníček oblíbí a pokračují v něm i nadále. Nejedná se totiž o žádnou dietu, ale o změnu stylu vaření a výměnu některých potravin. Většinou se zapojí celá rodina. Také mě příjemně překvapuje, že většina manželů naprosto bez problému přijme zdravé stravování. A vůbec jim nedělá problém jíst třeba čočkové a rybičkové pomazánky, kvalitní chléb, celozrnné těstoviny, jáhly nebo tofu a místo vepřového si dát pečeného králíka nebo lososa.

Důležité je také to, že maminky začínají měnit jídelníček i svým dětem. Jdou jim příkladem a děti chtějí tu novinku, co má maminka s tatínkem. Jídelníček našich dětí je opravdu důležitý a je potřeba nad ním začít přemýšlet.  Každá buňka v jejich těle roste jen z toho, co mají na talíři. Pokud to jsou barevné, sladké, slané a smažené potraviny, tak si můžete domyslet, jak jejich tělíčko vypadá a jak velkou má sílu bránit se virům a bakteriím.

A jaké jsou tedy letošní výsledky?

U všech klientů, kteří měli zvýšený cholesterol, se dostal po třech měsících do normy. Naprosto u všech se během pár dnů zredukovala zácpa na pravidelnou stolici. Věřte, že stolice je největší ukazatel fungování našeho těla. Pálení žáhy zmizelo ihned po pár dnech a viditelně se u většiny upravily kožní problémy a ekzémy.

A jak klesala váha? Věřím, že se klienti nebudou zlobit, že jsem použila jejich data. Myslím, že si všichni zaslouží pochvalu, protože výsledky jsou opravdu vynikající.

pani B unor  pani D kveten

Žena 52 let – původní váha 98,2. Zhubla 5,2 kg tuku za 3 měsíce. Pokračuje ve zdravé stravě a hubne dál.

pan L. ledenpan L. duben

Muž 38 let – původní váha 99,7. Zhubnul 7,8 kg tuku za 3 měsíce. A i nadále hubne.

pani D. unor pani D kveten

Žena 30 let. Původní váha 62,2. Zhubla 2,8 kg a vyladila skvěle postavu.

pani M. unorpani M. duben

Žena 38 let. Původní váha 70,2 kg. Za dva měsíce zhubla 6 kg tuku. Vše zvládla perfektně a i nadále pokračuje v doporučeném režim, který již nepotřebovala kontrolovat. Super výsledek.

pan M. dubenpan M. kveten

Muž 29 let. Původní váha 134 Kg. Za dva měsíce zhubnul 10kg a pokračuje úspěšně v našem hubnoucím programu.

pani P. unorpani P. kveten

Žena 30 let. Původní váha 111Kg. Zhubla 6 kg tuku a bez problémů pokračuje v novém zdravém stravování a hubne dále.

Uveřejňuji také části komunikace z HATEA, kteří jsou zapojeni do tříměsíčního balíčku hubnutí s pravidelnou online kontrolou jídelníčku.

 

V úterý jsem šla radši na odběr krve a dnes jsem se dozvěděla výsledky. Cholesterol se snížil z 6,3 na 5,6 takže strava působí.

Chutě celkem zvládám. Vlastně ani nemám moc času na nějaké chutě myslet, snažím se maximálně zaměstnat. Za týden mám úbytek maličko přes 1kg. Malá nejspíš nestrádá, prospívá výborně, dokonce se nám podařilo odbourat jedno noční kojení

Pálení žáhy jsem ještě zatím vůbec nepociťovala, cítím se dobře, hlad nemám vůbec.

Ráda bych ještě jen shrnula vše, co se kolem mého stravování díky vám změnilo. I když jsem (dle svého převážení doma) neshodila téměř nic, váha mi alespoň nestoupá, ale hlavně – myslím, že se dost upravilo moje zažívání, a navíc – můžu po letech jíst ovoce – jablka, hrušky apod., a to zcela bez problémů!:-) Další změny: jím daleko více zeleniny a každý den ovoce (což jsem dříve nedělala), nejím jogurty a jen minimálně mléč.výrobků, sladím pouze medem, objevila jsem různá semínka a jím je s chutí každý den v kombinaci s nesolenými oříšky a s brusinkami, večer nemlsám u televize, naučila jsem si občas zobnout kvalitní hořkou čokoládu, a alespoň přes pracovní týden se snažím jíst dle pravidel správné výživy.

Jídelníček mi vyhovuje. Cítím se dobře. Ráno vstanu a většinou jdu cvičit. Toho  jsem dřív nebyla schopna, protože jsem vstávala unavená a nemohla jsem se třeba hodinu, dvě vůbec probrat.
Teď je to skvělé. Co se týče stolice, tak na záchod chodím denně!

Jinak se cítím dobře, dnes jsem si byla pořídit obuv a oblečení do fitka a od zítřka začínám zpevňovat pod dohledem trenéra tělo. Už cítím, že je to potřeba. V sobotu jedu vyzkoušet nové kolo a dnes jsem si s radostí koupila větrovku ve velikosti L. Mám radost a když vidím, že mám výsledky,  jsem více nadšená.

Jsem moc ráda, že jsem narazila na Vaše poradenství.  Jídelníček mi maximálně vyhovuje, mám spousty energie, cítím se výborně. Za dva měsíce jsem posunula pásek o dvě dírky. Doporučené makové kuličky jsou naprostou lahůdkou. Také manžel je nadšený a hubne se mnou.

 

Všem klientům děkuji za jejich výsledky a za další motivaci pro moji práci. Těším se na Vás

 

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*