Vítězka Dana vyměnila celý šatník

Příběh 33 leté Dany by měl motivovat každého s běžným českým jídelníčkem a s nadváhou. Myslím, že se všichni shodneme, že paní Dana je jasnou vítězkou naší letní výzvy „ploché bříško“ a získává poukaz na masáž k nám do salonu HATEA. GRATULUJEME!!!

Paní Dana se u mě v poradně objevila v únoru letošního roku. Vyhecovala ji právě letní výzva „Ploché bříško“, ale nevěděla, jak správně jídelníček upravit.  Dříve nesnídala, vařila českou kuchyni, studené jídlo bylo ve znamení uzenin a pečiva. Z počátku si nevěřila, nevěřila, že může tak velkými porcemi obyčejného jídla zhubnout. Velký problém jí dělalo sníst doporučené množství zeleniny. Jídelníček s klienty řeším individuálně, proto jsme první měsíc lehce složení stravy měnily, aby co nejvíce vyhovovalo. Je totiž důležité, nastavit jídelníček na míru, aby nikoho neodradil. A povedlo se. Pozitivní výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Každý měsíc šel tuk dolů a dolů …

20140814_225112

Za tři měsíce zhubla fantastickcýh 9,7 kg tuku. Zvedla množství svalů o 0,7 kg. Poměr tuků v těle snížila z obezity z 35,1% na do krásné normy 25,9% . Vyřazení bílé mouky, cukru a omezení mléčných výrobků pomohlo k odstranění problému s nepříjemným ekzémem v obličeji , který „léčila“ kortikoidy. Ohromný příliv energie nastartoval její novou životní cestu. Paní Dana je mladou maminkou. Každý den tedy zařazovala procházky s kočárkem. Sama jsem ji 2x potkala, jak jde svižně s kočárkem  po Pardubicích. Navíc se pustila do každodenního cvičení dle naší letní výzvy „ploché bříško“. A její výsledky si zaslouží zlatou medaili. No, uznejte sami podle fotek, že je z ní nová krásná mladá žena.

Jsem moc ráda, že se paní Dana rozhodla svůj příběh zveřejnit. 

Dobrý večer paní Brychová, dnes Vám manžel posílal mé fotky před a po, tak doufám, že Vám dorazily. No musím říct, že ten rozdíl je tam opravdu vidět.
Chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat a jsem strašně ráda, že jsem se rozhodla k Vám jít. Musím přiznat, že první týdny byly pro mě opravdu těžké a náročné.

Bylo to vše pro mě nové, odvažovat si jídlo, nové druhy potravin které jsem slyšela poprvé. Během měsíce jsem poznala jak dobrý může být uzený tempeh nebo bylinkové tofu, ale i spoustu dalších potravin. Spoustu receptů jsem čerpala na vašich stránkách a musím říct, že i má rodina si pochutnala. Ale postupem času jsem to zvládala úplně v pohodě. A hlavně mě motivovaly výsledky. Nevěřila jsem, že pravidelnou, zdravou stravou můžu zhubnout. Ekzemy zmizely. Cítím se opravdu skvěle, plná energie.

Nyní  když někam jdu s dětičkama, tak si sebou zabalím pár oříšků a zeleninu ke svačince. Je to neuvěřitelné jak si tělo zvykne na pravidelnou stravu. Cítím se skvěle a maminy věřte, že i  po třicítce se dá zhubnout.

Mějte se krásně a moc a moc díky, jsem jiný člověk díky Vám. Dana

 

dana1 dana

Únor a květen 2014

Analýza na InBody v únoru a v květnu ukazuje na vynikající snížení tuků. V červenci šla kila ještě stále dolů.

unor  kveten

Protože i po ukončení tříměsíčního hubnoucího programu v mé poradně pokračovala v novém stravovacím režimu, váha ji šla stále dolů. Zhubla další kila tuku a při ukončení naší Letní výzvy již měla postavičku bez jediné chybičky. Cítí se báječně. Rozdíl 5 měsíců jí zásadně změnil šatník. Myslím, že fotografie mluví opravdu za vše.

Letni vyzva

                                                  Únor – červenec 2014

 

Moc Daně děkuji za zveřejnění jejího příběhu. Pokud se Vám její výsledky líbí, lajkujte, sdílejte …

Přeji všem pohodové hubnutí

Hanka

 

 

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

2 komentářů

 1. marci řečeno Říjen 5, 2014 Odpovědět

  Teda, paráda 🙂 Nová ženská 🙂

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Říjen 5, 2014 Odpovědět

   Přesně tak, moc jí to sluší.

   Prosím čekejte...

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*