Víkend – NASTARTUJ HUBNUTÍ

Víme jak na to a pomůžeme Vám zhubnout

Vymyslely jsme spolu s lektorkou pilates Janou že pro Vás připravíme víkend, ze kterého pojedete skvěle připraveny na novou zdravější životní cestu. Víkend, kde Vás bude příjemně bolet tělo, protože každý den budeme cvičit. Kde budete mít hlavu plnou nových osvědčených triků na hubnutí, protože každý den budeme rozebírat, co jíst a nejíst. Kde získáte mnoho nových typů na chutná jídla, protože je tam přímo ochutnáte.

Pobyt tohoto druhu je v české nabídce celkem ojedinělý. Kombinace 5 zdravých jídel denně, 6 hodin cvičení a 5 hodin přednášek se nikde nenabízí. Přednášky budou navíc zaměřeny i na „léčbu stravou“ a pomoc při různých civilizačních nemocech – vysoký cholesterol, vysoký tlak, cukrovka, alergie, zácpa, chronická únava.

Pojeďte tedy s receptynahubnuti.cz na první společný víkend plný cvičení, seminářů a zdravé stravy do penzionu Obora v Trpišově u Slatiňan  23. 5. – 25. 5. 2014. (Původní termín je přesunut na tento nový). Akce je určena pro ženy i muže.

Co nabízíme v ceně této výjimečné akce?

 • Zdravá a vyvážená plná penze  – snídaně, oběd, večeře.  Veškeré stravování podle principů zdravé výživy – bílkoviny, sacharidy, zelenina. V nabídce budou kvalitní jídla, například losos, marinovaný krůtí steak, zapečená brokolice.
 • 2x denně svačinky z naší výroby připravované na místě. Ochutnáte a naučíte se dělat rychlé svačinky, například smoothie se špenátem nebo avokádový pudink.
 • Analýza na InBody230 a zjištění bazálního metabolismu. Při kompletní analýze zjistíme procento tuku v těle, jak jsou na tom Vaše svaly, voda a mnoho dalšího. Dozvíte se přesně, jak velké porce máte jíst.
 • Minimálně 5 hodin přednášek o zdravém stravování a trvalém hubnutí. Pochopíte, jak si správně sestavit jídelníček, jaké jsou nejlepší kombinace jídel a jak zdravě vařit. Dostanete přesný rozpis množství potravin pro Vaše tělo. Poznáte, že je jednoduché nemít chutě na sladké.
 • Cvičení pilates, jógy a nácvik správného dýchání. Celkem 6 hodin. Čtyři 1,5 hodinové bloky cvičení za celý víkend skvěle naladí Vaše tělo na další každodenní pohyb.
 • Ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích. Přednostně budeme obsazovat dvoulůžkové.

 

Běžná cena 3 980,-   obora

Zaváděcí cena 2 980,-

Rezervace a dotazy zde na webu ( níže uvedený formulář) , osobně v salonu HATEA nebo na 777 714 644. Počet míst je omezen. Začínáme v pátek večeří a končíme v neděli obědem. Na základě rezervace Vám pošleme bližší info k platbě a přesný denní program.

Co s sebou?

 • oblečení na cvičení
 • karimatku
 • napsaný svůj jídelníček za poslední 3 dny
 • poznámkový blok  Nastartuj-hubnuti-A4
 • dotazy na výživu a cvičení

Podívejte se na skutečné příběhy našich klientek a na jejich úspěšný boj s nadváhou.

Přečtěte si něco o tom, proč tloustneme, proč nepít dnešní mléko a jiné články o zdraví a hubnutí.

Budeme rádi za každý lajk a sdílení na facebooku. Jen tak víme, že naše stránky jsou pro Vás přínosem.

 

Těšíme se na Vás a na společně prožitý víkend.

Hanka Brychová – výživová specialistka

 

 

 

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

2 komentářů

 1. lucinkan řečeno Duben 26, 2014 Odpovědět

  Dobrý den Hani, píšete, že je již akce obsazena. Plánujete něajkou další? Ráda bych se přidala. Musí to být báječný víkend 🙂

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Duben 28, 2014 Odpovědět

   Plánujeme další akci v říjnu. Na víkend se moc těšíme. Je přihlášená skvělá skupina ženských :-).

   Prosím čekejte...

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*