Monika – zhubla 9 kg za 3 měsíce

Jak zhubnout po čtyřicítce?

Přináším vám další motivační příběh hubnutí s naším výživovým programem. Paní Monika při první konzultaci asi moc nevěřila, že se výsledky dostaví. A že se dostaví tak krásné výsledky, o tom se jí mohlo jen zdát. Do hubnutí se ale pustila naprosto vzorně a pečlivě si připravovala každé jídlo. Při každém kontrolním vážení byla nadšená a my s ní. Její vůle ji postupně přiváděla k vysněné váze. Ačkoliv neměla nějakou zásadní velkou obezitu, povedlo se ji zhubnout za 3 měsíce 9 kg tuku (wow, to je 36 kostek másla).

Poprosila jsem ji, aby se i s vámi podělila o svůj příběh. Upozorňuji, že paní Monika nejedla žádné zázračné doplňky stravy. Pouze zařadila zdravé potraviny a vyvážený jídelníček.

Po několika letech, kdy se mi podařilo nabrat nehorázných 20 kg a kdy jsem si stále slibovala, že s tím konečně začnu něco dělat, jsem navštívila HATEA salon a  dostala se do péče paní Brychové. Pod jejím vedením jsem za 3 měsíce zhubla 9 kg tuku. Cítím se mnohem lépe – je mi lehce, nejsem unavená, mám lepší náladu, víc elánu. Všechny, kteří nejsou spokojeni s tím, jak vypadají ( nebo mají i nějaký zdravotní problém ), chci ujistit, že v žádném případě jsem netrpěla – hlad ani chutě na sladké jsem neměla – jídla bylo vždy dostatek. Ve zdravém životním režimu budu pokračovat a  pro všechny váhavé mám radu – jděte do toho! 
Monika 48 let
 

Moc ráda se také pochlubím milým emailem, který jsem od paní Moniky dostala ihned po ukončení naší spolupráce.

 
Milá paní Brychová,
velmi děkuji za Vaše rady v mém snažení udělat konečně něco pro své zanedbávané tělo.
Dlouho jsem se k něčemu podobnému chystala, ale vždy zůstalo jen u plánů. Dnes jsem přesvědčená, že bych to sama nezvládla.
Jako studená sprcha zapůsobil úvodní rozbor mé tělesné schránky – výsledky byly otřesné!! Rozhovor s Vámi a následné rady, 
které mi pomohly doladit jídelníček, hodnotím “ na výbornou „. Při každém kontrolním vážení, jsem od Vás dostávala “ vysvědčení „
se záznamem mých hubnoucích úspěchů. Proto nyní posílám touto cestou i já vysvědčení pro Vás – jsou na něm samé výborné ( co se dá očekávat od učitelky jiného než vysvědčení ??? ). Vaši práci mohu každému zájemci bez obav doporučit. I já blahořečím své kamarádce, která mě poradila, ať navštívím SALON HATEA.
Přeji krásné dny, skvělou dovolenou a hodně spokojených klientů!
Ještě jednou děkuji.

 

Paní Monice děkuji za skvělý přístup. Kéž by všichni klienti pochopili, že k hubnutí se musí zdravě a střídmě projíst.

Podívejte se na vynikající odbourání tuků zdokumentované analýzou na InBody230 v červenci a v říjnu 2013. Pro větší náhled, klikněte na obrázek pravým tlačítkem na myši a dejte otevřít odkaz v novém panelu. Následně si můžete obrázek ještě více zvětšit.

 

Monika 48 - cervenec      Monika 48 - rijen

 

 

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Jeden komentář

  1. nelca řečeno Listopad 12, 2013 Odpovědět

    Tý jo, paní Monika je skvělá. Já chci taky takhle zhubnout. Moc jí gratuluji a závidím 🙂

    Prosím čekejte...

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*