Martina zhubla za 3 měsíce 7kg tuku

Čtyřiadvacetiletá Martina už delší dobu bojovala se svojí nadváhou. Ve svém věku měla za sebou pár zázračných a zaručených diet. Kila se ale vždy vracela zpět. Měla ráda sladké, stres řešila jídlem.  Zázračné diety ji nenaučily, co má jíst. Její původní jídelníček byl celkem děsivý. Rohlík s medem a buchtou ke snídani, ke svačině sušenka nebo buchta, k obědu řízek, ke svačině sušenka a večer často zase sladké.

Z počátku jsem byla trošku v rozpacích, zda to Martina zvládne. Neměla k tomu zrovna dobré podmínky. Maminka neustále chystala a pekla samé sladké dobroty a ona sama pracovala v prostředí potravin. První konzultace probíhala v duchu důkladného seznamování se všemi zdravými potravinami a různými náhradami za ty způsobující nadváhu.

Na zdravém jídelníčku chutě na sladké přecházely až přešly úplně. Zařazovala co nejvíce nízkoglykemické a bezlepkové přílohy. Nastartovala tak nový životní styl bez cukru a mouky.

Při posledním vážení jsme byly obě nadšené. Po třech měsících zhubla skoro 7  kg tuku. Martina se do toho opřela a dokázala sama sobě, že nejjednodušší hubnutí je jen s obyčejným jídlem, a že k tomu nepotřebuje žádné zázračné přípravky a drahé doplňky stravy.

Své hubnutí krátce sepsala po ukončení výživového programu a poslala mi milý e-mail. Děkuji

Už delší dobu se snažím zhubnout, ale nikdy to nebylo trvalé. Vyzkoušela jsem několik typů diet a u všech se mi shozená kila vrátila zpět ještě s přídavkem. Byla jsem z toho nešťastná a svojí nespokojenost jsem utápěla zase v jídle. Po návštěvě v Hatae salonu jsem šla domů docela zdrchaná, měla jsem totálně špatný jídelníček. Věděla jsem, že je potřeba začít konečně dělat něco pořádného a tak jsem se do toho pustila. Nebylo to snadné, ale 6,9 kg je dole, takže super a pokračuji dál. Děkuji za rady a podporu. 🙂
Martina - srpen Martina - listopad

Pro větší náhled, klikněte na obrázek pravým tlačítkem na myši a dejte otevřít odkaz v novém panelu. Následně si můžete obrázek ještě více zvětšit.

Pusť se i Ty s námi do pohodového hubnutí.

Hanka

 

 

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

2 komentářů

 1. emilka řečeno Leden 20, 2014 Odpovědět

  Pustím se teď také do toho a za 3 měsíce pošlu svůj příběh. Budu mít motivaci. Stejně jako Martina, jsem ulítlá na sladké 🙂

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Leden 20, 2014 Odpovědět

   Super, držím palečky a kdyžtak pište dotazy 🙂

   Prosím čekejte...

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*