Letní výzva po 10 dnech

Ahoj všichni,

nevím jak vy, ale já mám za sebou prvních 10 dnů cvičení s Jillian. Věřím, že jste už nějaké video vyzkoušeli, nebo jste se pustili do svého osvědčeného tvarování postavy. Někteří jste mi hlásili, jak nemůžete po prvních dnech chodit a hýbat se. Kolegyňka Nikča nemohla vůbec zvednout ruce a ani se pořádně zasmát. No, přiznávám, byla jsem na tom podobně. Ale šestý den se něco zlomilo a já najednou získala sílu a výdrž. Pak už jsem cvičení zvládala v pohodě a to tu těžší variantu dokonce v kombinaci s činkami. Jen ty pánské kliky mi dělají problém a zvládnu jich tak polovinu a pak pokračuji v dámských. No a výsledky? Musím říct, že úžasné! A jestli poctivě cvičíš, tak výsledky musíš také vidět.

Za deset dnů  jill

Podle vážení na InBody jsem vyměnila kilo tuku za kilo svalů. Mám dole 1cm. A protože jsem se vzorně vyfotila před začátkem, tak jsou výsledky i viditelné, hlavně ve vyrýsování svalů. Ale na chlubení s fotkou to zatím není. Kamarádky byly viditelnou změnou naprosto překvapené. Právě Nikča díky mým fotkám získala další motivaci vydržet. Jestli to takhle půjde dál, tak jsem v létě v novém těle.

I ty se nezapomeň přidat do letní výzvy „ploché bříško“ a pojď makat s námi. Je to jednoduché. Sdílej a lajkuj odkaz letní výzvy na facebooku a napiš nějaký komentář pod tento článek.

Změř se a nezapomeň se hlavně vyfotit. Věřím, že se někdo stydí nebo se na sebe nechce ani podívat. Ale fotky přeci nemusí nikdo vidět, jsou motivací hlavně pro vás. A když po 10 dnech uvidíš na fotce hezčí břicho, tak věř, že budeš makat dál. No, a když za půl roku břicho vymakáš, tak se i s tou hroznou fotkou v klidu pochlubíš.

Pokud chceš cvičit podle Jillian, doporučuji začít cyklem videí 30 day shred.

Jillian Michaels je opravdu vynikající. Jako první přišla s funkčním tréninkem 3-2-1 poprvé v roce 2008. Co to znamená? Jillian celý trénink rozdělila na tři okruhy. V každém okruhu platí opakování cviků systémem 3-2-1.

–  3 minuty posilování
–  2 minuty kardio
–  1 minuta pro břišní svalstvo

Cvičí se bez přestávky. Jen co docvičíte jeden cvik třeba vleže, už se zvedáte a cvičíte ve stoje. A když si myslíte, že vám svaly na nohou uhoří, tak už křičí, že začíná kardio. Tím trénujete na maximální výkon a maximálně spalujete následně po celý den.

Program 30 Day Shred je 30 denní program. Program obsahuje 3 levely. Level 1 se cvičí 10 dní, level 2 dalších 10 dní a level 3 zase 10 dní. Celkem nám program tedy zabere měsíc.

 

Level 1 je zdarma na youtube. A odkaz jsem sem dávala i v minulém článku.

Naprosto „nesnáším“ ty výpady v minutě 19,40. Tady jí hodně nadávám :-).

[youtube id=“1Pc-NizMgg8″ width=“620″ height=“360″]

A protože Jillian má kolekci 30denního cvičení odstupňovanou, je potřeba právě po 10 dnech přejít na level 2. A to vám povím, jednička je procházka růžovým sadem.

[youtube id=“yi5mdHCN81c“ width=“620″ height=“360″]

No a po 10 dnech nastupuje level 3. Ten jsem neobjevila na youtube, ale je ke stažení na ulozto.cz

Celý trénink můžete samozřejmě doplňovat i o jiná cvičení. Já si ke každému cvičení přidávám ještě cvičení na břicho z třetího videa na této stránce. Připadá mi, že mi břicho nemaká nadoraz. Ale každý může mít jiný dojem. Na konci si pak prodlužuji i protažení.

A protože mě teď čekají 3 týdny dovolené, tak sem info o cvičení přidám asi až v půlce března. Počítám, že i na dovolené budu každé ráno cvičit. Jsem tak nastartovaná a namotivovaná, že už prostě nemohu přestat.

letni-vyzvaK pořádnému úspěchu je potřeba upravit i jídelníček, na to nezapomínejte. Je potřeba do těla dodat dostatek bílkovin, tuků a kvalitních sacharidů. Důležitý je i pitný režim. Zázračným doplňkům na hubnutí nevěřím a bojím se jich. Nyní pravidelně doplňuji pouze vitamín C, hořčík a lněná semínka. Celý týden navíc užívám na podporu spalování L-carnitin. Večer si již snažím nedávat moc sacharidů. Převládají bílkoviny se zelenou zeleninou a kvalitními tuky.

Nestyďte se a podělte se s ostatními o své dojmy ze cvičení. Už to, že jste to zkusili a neseděli jen tak u televize je ohromný úspěch. A můžete být na sebe pyšní.

Nebojte se, ptejte se a chlubte se výsledky. Jen tak vydržíte stále namotivovaní a dojdete do úspěšného cíle.

Přeji pohodové hubnutí

Hanka

ZKUS TO S KETO – online kurz hubnutí s ketogenní stravou

Více info

8 komentářů

 1. sarycek řečeno Duben 23, 2014 Odpovědět

  Po přečtení vašich zkušeností neodolám a zkusím to také. Kil po porodu navíc je až dost, bříško také nic moc, tak je na čem pracovat. 🙂 Dva roky se snažím sama a bez výsledku, tak třeba nyní se to povede.

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Duben 24, 2014 Odpovědět

   Vítám Tě. Pust se do toho a napiš, jak pokračuješ. Vyzkoušej některé naše recepty, tím do těla dodáš potřebné živiny a tělo bude spalovat samo :-). Jídlo je největší základ úspěchu. H.

   Prosím čekejte...
 2. ponetka řečeno Duben 15, 2014 Odpovědět

  Ahoj všem, tak jsem taky neodolala letní výzvě a protože zkusit se má všechno, jdu taky do toho. Dnes mám za sebou první cvičení i s měřením tepovevé frekvence a musím říct, že cítím celé tělo a ani tepovka mě nenechala chladnou. Uvidím, jak mi bude zítra. Přeměřila jsem si špíčky a až budou nějaké rozdíly, pochlubím se. Teda doufám, že bude čím 🙂 Tak ať nám to cvičení jde holky a v létě hurá do plavek!

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Duben 15, 2014 Odpovědět

   Vítej Ponetko. Zítra bude tělo bolet, ale stojí to za to 🙂

   Prosím čekejte...
 3. eliza řečeno Duben 11, 2014 Odpovědět

  Dekuji za Vas skvely napad a sdileni video. Jidu do toho!

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Duben 12, 2014 Odpovědět

   Paráda a těším se na výsledky 🙂

   Prosím čekejte...
 4. Helena řečeno Duben 4, 2014 Odpovědět

  Mohu se prosím prosím zeptat, kdy nejlépe Jillian cvičit?….popřípadě když člověk ví, že nebude celý den doma a vrátí se večer, třeba o víkendu, je efektivní cvičit ráno?..Děkuji…:)

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Duben 7, 2014 Odpovědět

   Ahoj Heleno, měla by jsi cvičit tak, jak Ti to nejvíce vyhovuje. Někdo rád cvičí ráno a někdo večer. Já mám nejraději ranní hodiny, protože večer bych se už nedonutila. Večer už chodím jen na můj oblíbený tanec. Důležité je, aby Tě to bavilo, a vydržela jsi u toho co nejdéle 🙂

   Prosím čekejte...

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*