Letní výzva „Ploché bříško“ – ukončení

Letní výzva „Ploché bříško“ se přesunula do svého finále. A jen ti, kdo to nevzdali, mohou nyní sklízet ovoce. Nezapomeňte mi tedy do 10.8.2014  na email info@receptynahubnuti.cz poslat vaše fotografie, jak jste vypadali a jak vypadáte dnes. Nemáte-li fotku v plavkách, pošlete klidně i oblečenou.

Vítěz dostane – poukaz na masáž dle vlastního výběru do salonu HATEA v Pardubicích nebo půlroční přístup do online Klubu pohodového, trvalého a zdravého hubnutí – více o klubu si přečtěte ZDE. 

Fotografie před a po hubnutí posílejte prosím na email info@receptynahubnuti.cz do 10.8.2014.

 

A jak jsem dopadla já, která soutěž vyhecovala? Upřímně přiznávám, že jsem nevyhrála, ale i tak jsem nadšená, protože mi uplynulý půlrok dal mnoho nových změn a zážitků.

Břišní svaly se mi sice dokonale nevyrýsovaly, ale znatelně se objevily a zhubla jsem 5 cm v pase. Díky pravidelnému cvičení mě přestala bolet záda, ačkoliv mnoho hodin denně prosedím u počítače. Musela jsem obměnit šatník, protože většina věcí mi je volná. No a to je přeci hodně pozitivní zážitek.

Díky výzvě jsem vyzkoušela a navštívila cvičení crossfit,  které mě naprosto nadchlo, vyčerpávalo, ale přitom dodávalo sílu. Ten pocit, kdy víte, že jste to náročné posilování zvládli, je nezapomenutelný. Posunujete si tak hranice svých „nedostižitelných“ cílů.  Ještě před výzvou bych nevěřila, že budu dělat stojky nebo skákat na bednu.

Také jsem objevila opět kouzlo kolečkových bruslí, a ani pád, po kterém jsem byla skoro měsíc nefunkční, mě neodradil od pokračování. A protože běhání mě zase tolik nebaví, jsem ráda, že jsem se k bruslím vrátila a zvládám mnohakilometrové trasy. Je to výborné cardio v přírodě.

Začala jsem pravidelně navštěvovat pardubické H-centrum a díky skvělé trenérce Petře Polanské jsem přišla znovu na chuť posilování a cvičení ve fitku. A nebylo ani potřeba používat posilovací stroje. Sestavy s balónem, s vlastní váhou těla a s TRX bohatě stačily, aby mne bolelo celé tělo. Vše jsme hodně zaměřovaly na správné posílení středu těla a břišních svalů.

A to musím zmínit i další maličkosti, jako je to, že jsem díky novým sportům poznala mnoho nových známých, přátel, klientů a obchodních partnerů.

Prostě ať to vezmu zleva nebo zprava, letní výzva „ Ploché bříško“ pro mě byla jen velkým přínosem.

Tak věřím, že i vy se podělíte o úspěchy a napíšete mi své příběhy. A pokud jste nezhubli, určitě něco pozitivního objevíte.

Těším se na fotečky a na komentáře

Hanka 

 

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*