Krásné vánoce s jahodovými Mikulášky

Přináším vám poslední předvánoční recept na veselé ozdobení stolu. Musím říct, že se u nás mikulášci snědli okamžitě. Musela jsem je nafotit co nejrychleji, jinak by nebylo co fotit. Jsou lehké, zdravé a roztomilé. A jestli máte malé děti, tak o to víc uvidíte nadšená dětská očka. A to přeci k vánocům patří.

 

Recept na jahodové mikulášky

Protože se snažím vyhýbat kupovaným mléčným výrobkům, naplň do sněhuláčků jsem udělala z kešu a kokosu. Pokud vám mléko nevadí, můžete jahody naplnit třeba tvarohem. Ale tato varianta je jistě zdravější a raw.

Kešu asi na hodinu namočte do vody.

Kešu, vodu, med a lžíci kokosu dejte do mixéru a mixujte do jemného krému. Poté dejte do misky a vmíchávejte ještě postupně zbytek kokosu,  aby směs byla co nejhustší a držela tvar.

Jahody omyjete, odkrojte stopku.

Kešu směs dejte do jahody, ozdobte čepičku a očka udělejte třeba ze lněného semínka.

jahodovi_snehulaci_III

 

jahodovi_snehulaci_IV

 

jahodovi_snehulaci

Dovolte mi popřát vám nádherné vánoce a co nejvíce rozzářených šťástných očí kolem sebe.

Také málo přibraných vánočních kil.

Hanka

 

Co-chystame-2014

 

Co-chystame-2014_víkend

 

Co-chystame-2014_VIPP

Líbí se Vám článek. Pak ho sdílejte a lajkujte na Facebooku . Můžete si také ZDARMA stáhnout nový e-book „10 TAJEMSTVÍ O HUBNUTÍ z výživové poradny“ a úspěšně začít hubnout.

 

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

2 komentářů

 1. lenkaN řečeno Prosinec 22, 2013 Odpovědět

  Také Vám Hani přeji nádherné vánoce. Mikulášci jsou úžasní, určitě je udělám. A také se mi moc líbí ten propagovaný víkend s cvičením. Asi budu první zájemce. Hezké vánoce Lenka

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Prosinec 23, 2013 Odpovědět

   Děkuji. Na společný víkend se také moc těšíme. V lednu zveřejníme termín. Věřím, že tento víkend bude prospěšný pro všechny dietáře a všechny, kteří chtějí aspoň něco změnit a začít žít zdravěji. S Janou se na něj důkladně připravujeme, abychom vám předali veškeré důležité informace 🙂

   Prosím čekejte...

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*