Masírujte se navzájem

Léto a čas dovolených je definitivně u konce a pomalu se blíží zima. S ní bychom se měli zase začít pravidelně starat o své tělo, aby nám ten nápor pracovních povinností vydrželo. Jednou z možností, jak poskytnout svému tělu ale také mysli zasloužený odpočinek, jak si „dobít baterky“, je dopřát si kvalitní masáž.

Proč zrovna masáž?

Protože masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod. Protože masáže vám pomůžou uvolnit tělo, zklidnit mysl a zlepšit fyzický i psychický stav organismu. Zároveň je to skvělý způsob detoxikace.

Jaké jsou tedy hlavní účinky masáže na fyzické tělo?

  • Odstraňuje napětí a bolest ve svalech
  • Uvolňuje kloubní spojení
  • Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
  • Zlepšuje vylučování odpadních látek z těla
  • Posiluje imunitu
  • Obnovuje tok energie
  • Je prevencí onemocnění

Masáž působí blahodárně nejen na naši tělesnou schránku, ale také na psychiku. Po kvalitní masáži budete odcházet uvolnění, s úsměvem a pocitem vnitřního klidu a harmonie. Pozvedne Vám náladu a pomůže lépe se spojit sami se sebou.

Dotek působí pozitivně také na naši emocionální vyrovnanost. A to především při partnerské masáži. Je prokázáno, že  dvojice, které si mezi sebou navzájem provádějí masáž, bývají díky přenosům jemných energií, ke kterým při takových masážích dochází,  k sobě ohleduplnější, vnímavější a otevřenější.

A co můžete udělat pro to, abyste si veškeré výhody, které masáže přinášejí, mohli užívat co nejčastěji? No přece se masáž naučit! A naučit masírovat i svého partnera, kamaráda, sourozence… Ve východních kulturách je naprosto běžné, že každý zná alespoň základní masážní techniky. Mladší členové rodiny se je učí od starších a navzájem si jsou schopni pomoci a ulevit od bolesti. Kromě toho vzájemné dotýkání posiluje rodinnou soudržnost i partnerské vztahy. Tak proč to také nezkusit?

12325376_s
Masáže

Masérký minikurz v salonu Hatea  

Určitě to také znáte. Bolavá záda namožená dlouhým sezením v autě nebo v práci u počítače. Večer se cítíte celí rozlámaní a unavení a rádi byste si v pohodlí svého domova dopřáli uvolňující masáž. Snažíte se přemluvit svého partnera, jenže ten neví, jak na to. Právě pro vás je v našem salonu připraven masérský minikurz pro dvojice a páry. Vůbec nevadí, když nemáte žádné předchozí masérské zkušenosti. Stačí, že se vám masáže líbí a rádi se navzájem dotýkáte. Tak vezměte svého partnera, přijďte si užít příjemné chvíle a naučit se něco nového.

A co Vás na kurzu čeká?

Masérský minikurz je zaměřený na domácí partnerské masáže. Účastníte se ho jen vy dva a lektorka, která má možnost se vám individuálně věnovat. Kurz ušijeme na míru přímo vašim potřebám a přáním. Začneme trochou teorie. Dozvíte se, kdy je a naopak kdy není vhodné masáž provádět. Pomohu vám s výběrem vhodného masážního přípravku. Vysvětlím, jak si jednoduše pomoci od fyzických i psychických problémů a jak se dokonale uvolnit a zrelaxovat.

Masáž, kterou se pak spolu naučíte, se podobá klasické relaxační masáži. Když budete šikovní, obohatíme ji o prvky havajské masáže Lomi Lomi nebo čínské energetické masáže. Postupně si vyzkoušíte techniky na uvolnění šíje, zad i nohou. Domů si odnesete skripta, podle kterých budete moci jednotlivé hmaty procvičovat a postupně se v masážích zdokonalovat. Kurz trvá přibližně tři hodiny, záleží na vaší šikovnosti a zvídavosti. Více o masérském minikurzu najdete na webu www.hateasalon.cz. 

Věřím, že po absolvování kurzu si budete vzájemné masírování opravdu užívat.

 

Lenka

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*