Šunková Peppa

Kategorie: bez lepku, bez ořechů, lowcarb strava, paleo primal, paleo strava, sacharidy do 6g

Prosím čekejte...
Čas přípravy
20 minut
Obtížnost
snadné
Podávání
1 porce
Jídlo

pro děti

svátky

Přidal
Přidáno
1 plátek
šunka
1 plátek
sýr Gouda
1 kolečko
mrkev
1 ks
vejce natvrdo
1 ks
paprika
dle potřeby
brokolice
2 ks
slunečnicová semínka
2 kuličky
pepř
1 ks
okurka salátová
Šunková Peppa

Neznám lepší surovinu na výrobu prasátka Peppy, než je poctivá šunka… K její přípravě určitě pozvěte děti, bude to skvělá zábava!

  1. Doporučuji vytisknout obrázek Peppy a vystřihnout si obrys hlavy a oušek. "Obkreslíme" nožem na šunku a položíme na talíř. Zbylou šunku použijeme na ruce a nohy.
  2. Jako tělo poslouží půlka červené papriky, z papriky také vytvoříme tvářičku a úsměv. Z plátku sýra vykrojíme Peppiny typické žluté holinky.
  3. Na očíčka použijeme vaječný bílek (je trochu těžké vykrojit tak malá kolečka), panenky vyrobíme z pepře nebo lněných semínek. Nosní dírky nám pomůžou vytvořit třeba slunečnicová semínka.
  4. Na trávu použijeme slupky z omyté bio nebo domácí salátové okurky, dotvoříme keříky z brokolice. Pak už jen sluníčko z plátku vajíčka a míč z kolečka mrkve a je hotovo!

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*