Grilované žampiony

Kategorie: bez lepku, bez masa, bez ořechů, bez vajec, ketogenní strava, lowcarb strava, paleo primal, sacharidy do 6g, strava s nižším GI

Prosím čekejte...
Čas přípravy
15 minut
Délka vaření
15 minut
Obtížnost
střední
Podávání
- porce
Jídlo

hlavní jídla

Přidal
Přidáno
žampiony celé
cibule
česnek
sýr Gouda
olivový olej
Grilované žampiony

Nastalo období grilování a protože nepovažuji za vhodné grilovat pokaždé pouze maso, často připravuji grilovanou zeleninu nebo žampiony. Ke každému grilování podávám hromadu nakrájené zeleniny a zeleninového salátu. Nepřipravuji žádné ochucovací majonézy, ale pouze česnekovou omáčku (bílý jogurt, česnek, koření dle chuti, trošku nastrouhaného parmazánu).

Úmyslně neudávám množství. Můžete si dát 2 ks a nebo také 10 ks. Těžko se tedy určuje velikost porce :-).

 

 

  1. Žampiony důkladně omyjeme, vykrojíme nohu. Polovinu žampionové nohy nakrajíme na malinkaté kousíčky, přidáme najemno nakrájenou cibulku a česnek a trošku najemno nastrouhané goudy.
  2. To vše smícháme a natlačíme do žampionu. Vidíte, že je potřeba opravdu jen malinké množství, aby se to dalo dát zpět do žampionu.
  3. V trošce olivového oleje rozmícháme nějaké koření dle chuti a potřeme celý žampion. Grilujeme na tácku, aby nedocházelo k přepalování a vzniku škodlivých látek.
  4. Některé žapmiony nechávám celé a jenom je potřu grilovací směsí ( koření a olivový olej)

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*