Zelené smoothie

Kategorie: bez lepku, bez masa, bez mléčných, bez ořechů, bez vajec, ketogenní strava, lowcarb strava, paleo primal, paleo strava, raw strava, rychlovky, sacharidy 6 - 10g, staré, strava s nižším GI, vegan, whole30

Prosím čekejte...
Čas přípravy
5 minut
Obtížnost
snadné
Podávání
1 porce
Jídlo

snídaně

Přidal
Přidáno
brokolice
kapusta
špenát listový čerstvý
bobulovité ovoce
voda
Zelené smoothie

Jakékoliv zelené smoothie je neuvěřitelný zdroj minerálů a vitamínů. Pokud se ho naučíte pít pravidelně, brzo to pocítíte na lepším zdraví, kvalitě pleti i na energii. Také váha Vám bude ukazovat o něco méně. Jedná se totiž o silný detoxikační nápoj. A recept je naprosto jednoduchý!

 1. Rozmixujeme co nejvíce zelené zeleniny a přidáme trochu ovoce.

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

2 komentářů

 1. FrEeEkGirl řečeno Říjen 28, 2014 Odpovědět

  Zkusila jsem s baby špenátem, ale přisladím minimálně banánem. Taky jsem zkusila syrovou brokolici, ale ta mi chuťově nějak neseděla, i když jsem přidávala všechno možné ovoce 🙂 Pravda, že mango udělá divy :-)! Snad si postupně zvyknu přislazovat ovocem méně a méně..

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Říjen 29, 2014 Odpovědět

   Určitě se chutě postupně mění. To co dnes musíte ovocem doslazovat, tak za měsíc už bude stačit jen malinké oslazení. Brokolice je velice zdravá, hlavně ta syrová, ale je dost aromatická. Zařazujte ji tam jen malinké množství.

   Prosím čekejte...

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*