Zdravé jednohubky na oslavu

Kategorie: bez lepku, bez mléčných, bez ořechů, bez vajec, ketogenní strava, lowcarb strava, paleo primal, paleo strava, sacharidy do 6g, strava s nižším GI

Prosím čekejte...
Čas přípravy
20 minut
Délka vaření
10 minut
Obtížnost
snadné
Podávání
6 porcí
Jídlo

snack

Přidal
Přidáno
dle potřeby
tuňáková pomazánka
2 ks
okurka salátová
1 ks
losos filet
1/2 ks
citron
200 g
cherry rajčátka
dle chuti
rozmarýn
Zdravé jednohubky na oslavu

Jak vymyslet zdravější oslavu? Co si vzít na oslavu narozenin, když chcete jíst zdravěji a víte, že tam nic správného nedostanete? Také tyto otázky často řeším a naučila jsem se, přinést hostitelce vlastní jednohubky. Často je nakonec nejím jenom já, ale pochutnávají si na nich všichni.

tunakove_jednohubky_II

zdrave_jednohubky

 

 

  1. Stačí tedy tuňákovou pomazánku namazat na plátky okurky a ozdobit malým kouskem dobře omytého citrónu. Aby okurka získala pruhovaný vzhled, po omytí ji okrájejte do pruhu. Odkrojíte tedy jen kousek slupky po celé délce a pak kousek slupky necháte. Nakonec ji rozkrájíte na kolečka. Tuňáková pomazánka vypadá na pruhované okurce zajímavě :-)
  2. Tentokrát jsem zvolila jako malé občerstvení i kousky lososa. Stačí jen lososa nakrájet na kostky, posypat nejlépe čerstvým rozmarýnem a udělat ho v parním hrnci ( ten já ráda na ryby používám) nebo v troubě. Pak ho jen naskládat na tác a nezapomenout připravit párátka.

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*