Smoothie s kokosem

Kategorie: bez lepku, bez masa, bez mléčných, bez vajec, lowcarb strava, paleo primal, paleo strava, raw strava, rychlovky, sacharidy 6 - 10g, vegan, whole30

Prosím čekejte...
Čas přípravy
5 minut
Obtížnost
snadné
Podávání
1 porce
Jídlo

snack

nápoje

Přidal
Přidáno
50 g
bobulovité ovoce
50 g
špenát listový čerstvý
10 g
kokos
dle potřeby
voda
Smoothie s kokosem

Smoothie se postupně dostává do českých kuchyní a stává se oblíbeným nápojem. Je to vynikající, protože je zdrojem mnoha živin, vitamínů a minerálů. Pozoruji, že v Čechách nejvíce pijeme smoothie ovocné. A to je škoda, protože největší množství vitamínů má právě zelenina. Navíc zelená zelenina není zdrojem cukru a pomáhá odkyselovat tělo. Snažte se tedy, až si budete příště své smoothie mixovat, přidat do něj kus zelené zeleniny. Špenátu, kapusty, salátu, okurky a jiné. Do tohoto smoothie jsem přidala ještě trošku kokosu a vznikla naprosto lahodná chuť.

 1. Do mixéru dáme špenát, bobulovité ovoce, kokos a trošku vody. Množství podle toho, jak chcete smoothie husté. Rozmixujeme.

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

4 komentářů

 1. simonab řečeno Březen 25, 2014 Odpovědět

  dobrý den, je možné,že by první dny,kdy se snažím o detoxikaci a dělám si i zeleninové šťávy,se můj zdravotní stav zhoršil?Bolesti břicha,hlavy a únava?děkuji za odpověď.

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Březen 25, 2014 Odpovědět

   Ano, je to možné. Přečtěte si článek Daniely https://www.receptynahubnuti.cz/danca-ma-zdravejsi-stihle-telo/, která prodělala silné detoxikační příznaky. Přesto, pokud se Vám nebude něco zdát, raději v detoxikaci lekce polevte. Bolest hlavy a únava je naprosto běžná, ale bolest břicha už běžná být nemusí.

   Prosím čekejte...
 2. simonab řečeno Březen 19, 2014 Odpovědět

  dobry den,je potřeba mít smoothie případně zeleninovou/ovocnou šťávu vždy čerstvou,nebo je možné ji mít připravenou předem a vzít si ji druhý den do práce?Nepřijde se tím o případné vitamíny?děkuji

  Prosím čekejte...
  1. Hana Brychová řečeno Březen 19, 2014 Odpovědět

   Doporučuje se čerstvě odšťavené šťávy vypít do 15 minut od ošťavení právě kvůli vitamínům a enzymům. Pokud nemáte jinou možnost, než si vše připravit předem, tak to pořád bude lepší varianta, než nepít nic. Nějaké vitamíny a minerály tam zaručeně zůstanou i druhý den. H.

   Prosím čekejte...

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*