Losos s česnekovou krustou

Kategorie: bez lepku, bez ořechů, bez vajec, ketogenní strava, lowcarb strava, paleo primal, sacharidy do 6g

Prosím čekejte...
Čas přípravy
5 minut
Délka vaření
30 minut
Obtížnost
snadné
Podávání
2 porce
Jídlo

hlavní jídla

Přidal
Přidáno
300 g
losos filet
20 g
máslo
8 stroužků
česnek
2 PL
parmezán
pažitka
sůl
Losos s česnekovou krustou

Jak často máte ryby na svém talíři? Většinou lidi při konzultacích touto otázkou překvapím. Losos a ostatní ryby by měly být pravidelnou součástí nejen ketogenního a low carb jídelníčku, ale také každého jiného druhu stravování. U nás doma máme ryby velmi rádi, a protože je většinou děláme jen klasicky na grilu, bylo už na čase začít zkoušet i jiné kombinace chutí. Losos  s česnekem se ihned po prvním ochutnání zařadil mezi top jídla. Příprava je naprosto jednoduchá. Uděláte směs, kterou dáte na lososa a o ostatní se postará trouba. Výsledné jídlo je pak fantastické, stejně jako ostatní ketogenní jídla. Tuk nám chutná a s tukem hubneme. Chcete tentokrát skutečně zhubnout dobrým jídlem? Přihlaste se do mého online kurzu ZKUS TO S KETO, který vás naučí, jak přepnout tělo na spalování tuků.

Losos se směsí připravený k pečení

Pro získání co největšího množství živin se snažte ryby kupovat v co nejvyšší kvalitě. Zařazujte různé druhy, tak budete mít jistotu v pestrosti přijímaných minerálů.

U lososa záleží, co se týče maker, jaký je to druh – divoký losos má méně tuku než losos z farem. Sama používám převážně divokého lososa, ale makra jsou počítána na tučnějšího lososa, který je prozatím více mezi lidmi rozšířený.

Při low carb a keto stravování doplňte lososa o zeleninu, nejlépe jen o tu tmavě zelenou, která má nejméně sacharidů. Tak se budete nejlépe a nejrychleji přibližovat ke své vysněné váze. Pokud si stále nevíte rady, podívejte se na manuál zdarma KETO A LOW CARB PRŮVODCE.  Motivací pro hubnutí a pro omezení sacharidů vám jistě budou příběhy skutečných lidí – VAŠE VÝSLEDKY V HUBNUTÍ

 

  1. Lososa naporcujeme, osolíme a vložíme do zapékací misky na pečící papír.
  2. Do kastrulku dáme máslo. Po rozpuštění přidáme rozdrcený česnek.
  3. Po chvilce odstavíme a přidáme nastrouhaný parmezán a pažitku.
  4. Směsí silně potřeme lososa.
  5. Pečeme v troubě na 180 stupňů přibližně 25 minut.

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*