Kartičky – malé cíle

Kategorie:

Prosím čekejte...
Přidal
Přidáno
Kartičky – malé cíle

Smlouva o dodržení cíle je cíl dlouhodobý. Ke správné motivaci ale každý pořebuje své malé motivační cíle. Malé motivační cíle Vás totiž pomalu přivedou k dodržení smlouvy a k Vaší vysněné postavě. Budete mít radost z malých posunů. I cesta dlouhá tisíce mil, se skládá z malých krůčků. To samé platí při hubnutí.

Návrh kartiček k vytištění  máte ZDE – KARTIČKY MALÉ CÍLE

Kartičky si vytiskněte,  nastříhejte a doplňte vše potřebné. Cíle, které se Vás netýkají, vyhoďte.

Malých cílů je potřeba mít mnoho, jen tak se budete více chválit a budete postupovat dopředu. Z prázdné A4 si vytvořte svoje vlastní kartičky. Můžete také použít takové ty čtvercové kancelářské papírky na poznámky. Na své nové kartičky si napište svoje cíle. Musíte tam mít datum do kdy úkol splníte a popis cíle. Napište si každou „ blbost“ co Vás napadne. Klidně si udělejte 100 kartiček. Jen Vy se znáte nejlépe a víte, co potřebujete změnit. Dávejte si reálné cíle.  Každý cukr v kafi, který si nedáte je ve finále 365 kostek za rok. Každých 5 dřepů denně je 1 825 dřepů. A to za to přeci stojí. Když cíl splníte, výrazně napište slovo splněno a buďte na sebe pyšni. I když Vám to nyní připadá jako malinká změna, je to Váš velký krok směrem ke štíhlosti a ke zdraví!!!

Vyplněné kartičky si dejte na noční stolek a každý večer si je všechny projděte. Když budete mít čas, projděte si je kdykoliv kolem nich půjdete. Uvidíte, že se veškeré síly a energie spojí a cíle se začnou plnit. Tím, že si je budete každý den pročítat, nasměrujete svoji mysl a tělo k plnění cílů.

 

Důležité je:

Pročítat si je každý den a stále je doplňovat o cíle nové !!!

Napsat datum, kdy byl cíl splněn a mít z toho radost !!!

 

DALŠÍ NÁPADY NA CÍLOVÉ KARTIČKY:

Do dne …. nebudu sladit kávu

Do dne …. budu chodit jedno patro pěšky

Do dne …. dopřeju si relaxační masáž

Do dne ….. si ….. x krát týdně přinesu do práce zdravý oběd.

Do dne …. nebudu mít doma bílou mouku

Do dne …. přestanu sladit kávu

Do dne …. přestanu používat obyčejný olej

Do dne …. nebudu sladit čaj

Do dne …. budu jíst jen celozrnné pečivo

Do dne …. budu znát složení všech potravin, co mám doma

Do dne …. koupím si brambůrky jen jednou za měsíc

 

 

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*