Jahodoví Mikulášci

Kategorie: bez lepku, bez masa, bez mléčných, bez vajec, lowcarb strava, paleo primal, paleo strava, raw strava, sacharidy 6 - 10g, vegan

Prosím čekejte...
Čas přípravy
30 minut
Obtížnost
střední
Podávání
6 porcí
Jídlo
Přidal
Přidáno
Jahodoví Mikulášci
  1. Vychladíme kokosové mléko v lednici asi hodinu. Potřebujeme, aby se oddělila kokosová voda od tužší kokosové smetany. Musíte koupit takové kokosové mléko v plechovce, které neobsahuje žádné emulgátory ani stabilizátory, jinak bude díky aditivům za všech podmínek konzistentní a nepodaří se vám dosáhnout oddělení tuhé, tučné složky.
  2. Poté slijte kokosovou vodu (nebudeme potřebovat) a tužší kokosovou hmotu dáme do misky.
  3. Kešu ořechy namočíme minimálně hodinu, ideálně den dopředu. Umixujeme i s vodou do hustší kaše a promícháme s kokosovou hmotou.
  4. Jahody v polovině nařízneme, aby bylo možné je doširoka rozevřít, a poté je plníme umíchanou kešu-kokosovou hmotou. Nezapomene ozdobit čepičky bambulkou, jako oči můžeme použít např. lněné semínko.

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*