Vítěz naší výzvy – Radim

S Radimem se známe již několik let díky naší společné aktivitě – golfu. A musím po pravdě napsat, že si ho pamatuji přesně tak, jak vypadá na golfové fotce. Delší vlasy, větší břicho …  🙂 285461_260686280624680_3022771_n

Pár měsíců, možná i let jsem o něm moc neslyšela, až se mi v  létě loňského roku ozval, že potřebuje převážit a zhubnout. Od ledna loňského roku se do hubnutí pustil sám po tom, když si nechal udělat svou první analýzu, která neukazovala zrovna ideální hodnoty. Váha 110 kg a cca 24% tuku v těle. Začal chodit do fitka a pravidelně běhat. V létě se pustil do intenzivního cvičení CrossFit, které ho naprosto pohltilo. Dokonce se začal zúčastňovat závodů, kde, jak sám řekl, měl vždycky největší břicho. O prázdninách jsme při kontrolní analýze naměřili 20,8 % tuku a váhu 102 Kg. 

V únoru ho nalákala naše výzva „ploché bříško“ a pustil se do hubnutí ještě intenzivněji. Společně jsme upravili stravu. Omezil pšeničné výrobky a více zařadil ty bezlepkové. Doplnili dostatečné množství bílkovin a tuků. U Radima byl největší problém v tom, že velice aktivně sportuje, a dlouho mu trvalo, než velkému výdeji uzpůsobil svůj jídelníček.  Pravidelně mi posílal své záznamy stravování a pravidelně dostával kritiku nebo pochvalu. Neměl problém s velkým množstvím zeleniny nebo s novými potravinami. Sám se cítil každý den lépe a břicho se zmenšovalo.

„Vždy jsem měl problém s pálením žáhy, které po Tvých radách přestalo úplně“

Při ukončení výzvy na konci července měl již úžasných 12% tuku. Samotný viscerální tuk klesnul skoro o 50% a dostal se do normy. 

10440293_901183253241643_1077124230987181998_nMýma očima:

Radim se zaslouženě stal jedním z vítězů naší výzvy a získává poukaz na masáž v salonu HATEA v Pardubicích. Dlouho jsem nepracovala s tak zapáleným klientem. Bylo jasné, že se výsledky musí dostavit, i když měl stále v jídelníčku malé nedostatky. Každodenním posilováním zpevňoval své tělo a budoval svaly. Proměna jeho těla je z fotografií naprosto zřetelná.

Navíc jsem díky němu „přičuchla“ i já ke CrossFitu, vypotila tam mnoho triček a posunula jsem si své fyzické možnosti. Takže pokud máte jen trošku chuť, vyzkoušejte CrossFit ve svém městě, třeba v Pardubicích na www.crossfitpardubice.cz. Určitě vás to také nakopne a nezáleží vůbec na vašem věku.

 

 

 

Radim     Radim II

 

Dostupná analýza na počátku a na konci hubnutí. Rozdíl 12 měsíců. 

 

vyzva Radim IIZačátek a konec výzvy ( únor, červenec)

Děkuji Radimovi za důvěru a možnost zveřejnit jeho inspirující příběh. Líbí se vám jeho proměna? Lajkujte …

Hanka

 

Mohlo by Vás zajímat :

Klub pohodového, trvalého a zdravého hubnutí on-line

Proč tloustneme?

Nejnebezpečnější droga – cukr

ONLINE KURZY HUBNUTÍ – DOVEDU VÁS KE ŠTÍHLOSTI

VÍCE INFO

Zatím žádné komentáře, buďte první!

Napsat komentář

Komentáře na webových stránkách odrážejí názory svých autorů a ne nutně názory tohoto webového portálu. Tímto žádáme všechny členy, aby se zdrželi urážek, nadávek a vulgárního projevu. Vyhrazujeme si právo odstranit jakýkoli komentář bez předchozího upozornění nebo vysvětlení.

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Požadovaná pole jsou označena *

*
*