Zveřejňuji email, který přišel od jedné klientky.

Dobrý den paní Brychová,
Velice Vám děkuji za péči, kterou  jste mi věnovala ve Vaší výživové poradně. Ráda bych se podělila o svůj životní příběh.
Je mi 30 let a asi 10 let jsem bojovala s kily navíc. Vyzkoušela jsem doporučované diety, krabičkové diety, přípravky na hubnutí, ale váha se vždy vrátila zpět a i ještě více. Navštívila jsem i jinou poradnu, ale byla jsem udivena nabídkou drahých doplňků, bez kterých prý nezhubnu.
Kamarádka mi doporučila Vás a tak jsem asi dostala poslední šanci. Již při prvním pohovoru jsem si uvědomila, jak moje veškeré zdravotní problémy souvisí s mým jídelníčkem. Trpěla jsem pravidelnou zácpou, ekzémem na prstech, neustálými  záněty močového měchýře a další a další. Také mé děti jsou alergici a velmi často jsou nemocné.
Musím přiznat, že jsem se bála, co mi budete říkat a jaká jídla nutit. Ještě ten večer jsem jela na NOVÝ nákup. Koupila jsem hromadu zeleniny, smály se na mě jahody, tak jsem je taky vzala, poprvé jsem koupila jáhly a bulgur. A začala.
Dnes po 4 měsících, mám o 9 kg méně a blížím se ke své mládežnické váze. Problémy se zácpou zmizely okamžitě, myslím, že třetí den. Ani nevím, kdy jsem si uvědomila, že mě nepraská kůže na prstech a nesvědí, ale bylo to asi po měsíci. A za celý čtvrt rok jsem neměla problém s močákem.
Nějak nechápu, jak je to možné.
Jídlo mi maximálně vyhovuje. Je to můj nový životní styl. Občas i upeču zdravou buchtu plnou semínek a na té si vyloženě pochutnávám i s návštěvami. Nevyhýbám se grilování, rodinným oslavám a dovoleným. Už vím, že to zvládnu.  Že se vždy dá vybrat ta nejlepší varianta.
Postupně jsem změnila i jídelníček dětí.  A i u nich pozoruji výrazné zlepšení. Těším se na Váš seminář o dětském jídle, určitě se ho zúčastním.  Víte, je zvláštní, že nás ve škole učili, hodně nepotřebných blbostí a nenaučili nás, jak správně jíst.
Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho takto spokojených klientek.
Adéla
 

Sledujte nás na Facebooku a získejte tak nové recepty a návody jako první. Můžete si také ZDARMA stáhnout nový e-book „10 TAJEMSTVÍ O HUBNUTÍ z výživové poradny“ a úspěšně začít hubnout.