Home » Výzva
hubnuti-online

30denní online výzva SPALUJ TUKY

Máte právo být štíhlá v každém věku, i po třicítce … Máte-li problém zhubnout po třicítce, pak za to často mohou hormonální změny a zpomalení metabolismu. Celá tato 30denní výzva je dokonalým průvodcem jak v oblasti výživy, tak v oblasti fitness, zaměřená právě na intenzivní spalování tuků pro ženy všech věkových kategorií, ale převážně pro ženy po třicítce.

vyzva-online

30denní online výzva ŠTÍHLÉ BŘÍŠKO

Tlusté břicho bude minulostí. Začal se vám ukládat tuk do oblasti břicha? Nebo se pyšníte už pořádným břichem? Pak je nejvyšší čas začít tento problém řešit. Celá tato 30denní výzva je skvělým pomocníkem v cestě za štíhlým bříškem. Fitness videa jsou zaměřena na zrychlení metabolismu a spalování v oblasti bříška. Na pomoc si lektorka Petra vzala ásány z core jogy zaměřené na střed těla.Stravování je nejvíce uzpůsobeno pro rychlejší redukci tuku z břicha, protože hlavním vyníkem tohoto tuku jsou špatné sacharidy a nedostatek zdravých tuků.

 

klub

KLUB HUBNUTÍ – online poradenství 6 měsíců

Jak zhubnout zaručeně 8 – 25 kg za půl roku? Jíst dostatečně podle jídelníčku na míru dle metabolického typu.  Zařazovat ty správné detoxikační potraviny. Stravování nastavit tak, aby maximálně vyhovovalo dennímu režimu, aby chutnalo a neměli jste dojem, že držíte dietu.  Pak skutečně přijde trvalý úbytek váhy.

Využijte půlroční online konzultaci a pravidelné kontroly stravování.

 

bachovy-esence-online

BACHOVY ESENCE – online poradna

Řešte svůj emoční problém co nejdříve, jen tak vyléčíte celé tělo. Naše zóna s online poradnou vám ihned pomůže.Bachova květová terapie pomáhá při problémech s emocemi

  • partnerské a rodinné problémy
  • rozchod, rozvod
  • úmrtí
  • problémy s dětmi, v dospívání
  • strach dětí ze školy, školky
  • pracovní vztahy
  • pomoc pro zvířata

 

Cukrovi-bez-lepku-a-cukru---kucharka

E-kuchařka CUKROVÍ BEZ LEPKU A CUKRU

Naše první e-kuchařka. Zjednodušte si přípravu cukroví pro návštěvy a pro svoji rodinu.Nepřemýšlejte pak nad přibranými kily. Upečte české cukroví v té nejzdravější podobě bez lepku, bez cukru, pečené i nepečené. Vyzkoušejte použití jiných surovin, než je mouka, cukr a ztužené tuky. Naučte sebe a své děti mlsat zdravě a redukujte tak zdravotní problémy (alergie, ekzémy, záněty a jiné). Naše cukroví je vhodné i na svačinku, je plné živin, minerálů a vitamínů. Poznejte chuť skutečného cukroví.