Štítky:  hubnuti pro holky

Home » Články označené "hubnuti pro holky"
30denni vyzva

Za 30 dní – 3 kg a 5 cm dolů

V Vaše výsledky, Zdraví a hubnutí 25.1.2016 7 Komentářů

Děkujeme s Péťou za milá slova, která přišla emailem od účastnice 30 denní výzvy ŠTÍHLÉ BŘÍŠKO. Zuzaně gratulujeme k vynikajím výsledkům. Fotografie mluví za vše, změna postavy je… Zobrazit více »

výzva štíhlé bříško

30denní výzva ŠTÍHLÉ BŘÍŠKO

V Zdraví a hubnutí 14.10.2015 1 Komentář

Proč 30denní výzva ŠTÍHLÉ BŘÍŠKO?  Protože nejčastěji máme problém právě s tukovými polštáři v oblasti bříška. Protože tuk v oblasti břicha není  jen kosmetický problém, ale stává se… Zobrazit více »

Hubnuti-pro-holky

Hubnutí pro holky 5.díl – večeře

V Zdraví a hubnutí 28.1.2014 6 Komentářů

Ahoj holky, po několika článcích o správném stravování v období školních let se dostáváme do finále. Dnes nás čekají odpolední svačiny a večeře. Jsou, dá se říct, nejjednodušší… Zobrazit více »

Hubnuti-pro-holky

Hubnutí pro holky 4.díl – obědy

V Zdraví a hubnutí 4.12.2013 10 Komentářů

Ahoj holky, máme za sebou další dny, kdy jste změnily stravování. Už víte, co správného snídat a co svačit. Důležité je hlavně vydržet a nevzdat se při prvním… Zobrazit více »

Hubnuti-pro-holky

Hubnutí pro holky 3.díl – svačinky

V Zdraví a hubnutí 17.11.2013 12 Komentářů

Jak na zdravé svačiny do školy? Ahoj holky, tak jsme postoupily dál a můžeme se vrhnout na svačinky. Jste úžasné, jak jste se do změny pustily a jak… Zobrazit více »

Hubnuti-pro-holky

Hubnutí pro holky 2.díl – snídaně

V Zdraví a hubnutí 1.11.2013 83 Komentářů

Jak na zdravou snídani, která podpoří hubnutí? Říká se, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne. No, nevím…Myslím si, že každé jídlo během dne je důležité. Přesto souhlasím s… Zobrazit více »

Hubnuti-pro-holky

Hubnutí pro holky ve škole – 1. díl

V Zdraví a hubnutí 23.10.2013 253 Komentářů

Chodíš do školy a potřebuješ zhubnout? Jsi mladá a máš trápení se svojí postavou? Začala jsi přibývat na váze a nevíš co s tím? Roste ti bříško nebo zadek… Zobrazit více »