Ryby

Home » Recepty » Výpis z rubriky "Ryby"
Chřest-s-tuňákem

Chřest s tuňákem

V Low carb, Paleo strava, Ryby, Whole30 9.6.2015 Nekomentováno

Chřest prostě zbožňuji pro svoji rychlou úpravu a křupavou chuť. Ten zelený je mi chuťově mnohem bližší. Protože jsem dnes potřebovala vymyslet rychlý oběd, nečekaně mi odpadl oběd… Zobrazit více »

brokolicovy-salat-s-tunakem

Brokolicový salát s fenyklem

V Ryby, Whole30 31.5.2015 Nekomentováno

Rychlý teplý zeleninový salát. Zařazuji ho často nejen kvůli zdravotním plusům brokolice, ale hlavně kvůli chuti. Na tento salát používám tuňák v olivovém oleji od Rio Mare. Teplý… Zobrazit více »

krevety

Krevetové špízy

V Obědy a večeře, Ryby 10.9.2014 Nekomentováno

aneb když vaří manžel … Víkend byl ve znamení tepla a na mnoha zahradách se grilovalo. Mně se tentokrát povedlo z kuchyně utéct a o večeři se postaral… Zobrazit více »

treska-po-recku

Treska na řecký způsob

V Obědy a večeře, Ryby, Whole30 16.8.2014 3 Komentářů

Spotřeba ryb je stále u většiny lidí naprosto nedostatečná. Ve zdravém jídelníčku by se měly ryby objevovat nejméně 2x týdně. Dost často nás ani nenapadne, že se dá připravovat… Zobrazit více »

tunakove_jednohubky_IV

Zdravé jednohubky na oslavu

V Ryby, Svačinky 23.3.2014 Nekomentováno

Jak vymyslet zdravější oslavu? Co si vzít na oslavu narozenin, když chcete jíst zdravěji a víte, že tam nic správného nedostanete? Také tyto otázky často řeším a naučila… Zobrazit více »

tunakova_pomazanka

Tuňáková pomazánka

V Pomazánky, Ryby, Snídaně 6.3.2014 2 Komentářů

Tuňáková pomazánka je výborná jako zdroj bílkovin třeba ke snídani nebo k večeři. Když kupujete tuňáka, vybírejte raději toho ve vlastní šťávě a přidejte do něj vlastní kvalitní… Zobrazit více »

teply_rukolovy_salat

Teplý rukolový salát

V Obědy a večeře, Ryby 9.2.2014 Nekomentováno

Mnoho klientů, kteří se mi objeví v poradně, mají nedostatek času. Díky své pracovní vytíženosti nestíhají základní lidskou potřebu, připravení jídla. Nevěří, že zdravé jídlo je většinou rychleji… Zobrazit více »

losos_horcicna_omacka

Losos v hořčičné omáčce

V Obědy a večeře, Ryby 13.1.2014 3 Komentářů

Pokud vám to finanční rodinná situace dovolí, tak je zdraví prospěšné, zařazovat do jídelníčku mořské ryby a mezi nejvhodnější patří losos, makrela nebo tuňák. Obsahují prospěšné zdravé tuky… Zobrazit více »

lososovy_spiz_II

Lososový špíz s rajčátky

V Obědy a večeře, Paleo strava, Ryby 9.12.2013 4 Komentářů

Losos je ryba, která obsahuje velké množství omega3 mastných kyselin, kterých máme všichni nedostatek. Patří sice mezi cenově dražší ryby, ale má naprosto vynikající maso. Jídlo z něj… Zobrazit více »

lososova_pomazanka

Pomazánka z čerstvého lososa

V Pomazánky, Ryby 27.9.2013 Nekomentováno

Rybičkovou pomazánku znají snad naprosto všichni a většina lidí ji má ráda. V poradně se ale často setkávám s lidmi, kteří nemají rádi čerstvé ryby. Je zajímavé, že… Zobrazit více »

Losos-s-pohankou

Losos s pohankou

V Obědy a večeře, Obiloviny - jáhly, quinoa, bulgur., Ryby 23.9.2013 Nekomentováno

Losos patří mezi tělu nejvíce prospěšné ryby. Každý, kdo má ryby rád, se většinou nad chutí lososa naprosto rozplívá, ale málokdo si ho dopřává často. Doporučuji ho do… Zobrazit více »