Maso

Home » Podle surovin » Výpis z rubriky "Maso"
hovezi-nudlicky-s-medem

Hovězí nudličky s medovou omáčkou

V Maso, Obědy a večeře, Paleo strava 12.4.2016 2 Komentářů

Tento receptík mi ležel v šuplíku už hodně dlouho a stále jsem se neměla k tom, abych ho udělala. Až o víkendu přišel ten správný okamžik. Návštěva přátel… Zobrazit více »

nejlepsi_hovezi

Měkké šťavnaté hovězí

V GAPS dieta, Maso, Obědy a večeře, Paleo strava, Whole30 15.7.2015 2 Komentářů

Vaření hovězího masa odrazuje mnoho kuchařek právě proto, že výsledný efekt se často nepovede a maso zůstává tužší. Sama mám z dětství zafixovanou tu žvejkavou chuť a střežící… Zobrazit více »

Kure-na-bylinkach-paleo-I

Kuře pečené na bylinkách

V Maso, Obědy a večeře, Paleo strava, Whole30 30.5.2015 Nekomentováno

Letos jsem do truhlíků vysadila spousty bylinek, daří se jim, a tak je využívám skoro do všech jídel. Dodají jídlům naprosto jinou a pro nás neokoukanou chuť. Při… Zobrazit více »

kruti-s-chrestem

Krůtí steak s chřestem a omáčkou

V Maso, Obědy a večeře, Paleo strava, Whole30 21.5.2015 Nekomentováno

Chřest je naše oblíbená zelenina už mnoho let. Jak je možnost ho uvařit nebo si ho dát někde v restauraci, tak nikdy neváhám. A protože je moc dobrý,… Zobrazit více »

pecena-husa-stehna

Pečená husí stehna

V Maso, Obědy a večeře, Paleo strava, Whole30 9.11.2014 Nekomentováno

Myslíte, že se dá husa upéct dietně? No po pravdě řečeno, pokud se na to podíváme podle klasických dietologických pravidel, tak prostě nedá. Husa je tučná a tuk… Zobrazit více »

mlete-maso-s-fenyklem

Mleté hovězí maso s fenyklem

V Maso, Paleo strava, Whole30 2.10.2014 Nekomentováno

Nevidím důvod, proč si nedávat občas k jídlu mleté maso. Mnoho klientů se zalekne, protože mají dojem, že je to něco nevhodného. Ano, souhlasím, že je potřeba dodržet některé… Zobrazit více »

panenka-s-hermelinem

Vepřová panenka s hermelínem

V Maso, Obědy a večeře, Paleo strava 16.2.2014 2 Komentářů

Myslíte si, že když potřebujete zhubnout, že si musíte zakázat tučnější jídla? Opak je pravdou. Tuk naše tělo potřebuje. Dokonce některé poslední studie dokazují, že kvalitní živočišný tuk… Zobrazit více »

domaci_sunka_V

Domácí kuřecí šunka

V Domácí výroba, Maso, Snídaně 29.1.2014 12 Komentářů

Napadlo vás někdy vyzkoušet si doma udělat pravou šunku? Tak jestli s tím jen trošku koketujete, moc vám to doporučuji, protože si opravdu pochutnáte. Už dlouho mne to… Zobrazit více »

vyvar_GAPS

Pravý léčebný vývar – GAPS dieta

V Maso, Paleo strava, Polévky, Whole30 19.11.2013 Nekomentováno

GAPS vývar Nejsem moc zastánce používání živočišných potravin a mnohem více mě vše táhne k rostlinné stravě. Ale. Pravý poctivý vývar vařený pomalu v hrnci a né v… Zobrazit více »

bio_jatra_s_omackou_III

Kuřecí bio játra s omáčkou

V Maso, Obědy a večeře 10.10.2013 2 Komentářů

Musím přiznat, že v dětsví patřila játra k mému oblíbenému jídlu. Mnoho uplynulých let jsem je ale nejedla, protože ten pocit, že jím vnitřnosti nějakého chemického kuřete mě… Zobrazit více »

Kruti-medailonky-s-zampiony

Krůtí medailonky se žampiony

V Maso, Obědy a večeře 26.9.2013 Nekomentováno

Občas se mi podaří zakoupit krůtí maso z domácího chovu, kde mám záruku, že krůty pobíhaly venku a byly poctivě krmeny jejich přirozenou stravou. Takovému masu se snažte… Zobrazit více »