Ahoj všichni,

nevím jak vy, ale já mám za sebou prvních 10 dnů cvičení s Jillian. Věřím, že jste už nějaké video vyzkoušeli, nebo jste se pustili do svého osvědčeného tvarování postavy. Někteří jste mi hlásili, jak nemůžete po prvních dnech chodit a hýbat se. Kolegyňka Nikča nemohla vůbec zvednout ruce a ani se pořádně zasmát. No, přiznávám, byla jsem na tom podobně. Ale šestý den se něco zlomilo a já najednou získala sílu a výdrž. Pak už jsem cvičení zvládala v pohodě a to tu těžší variantu dokonce v kombinaci s činkami. Jen ty pánské kliky mi dělají problém a zvládnu jich tak polovinu a pak pokračuji v dámských. No a výsledky? Musím říct, že úžasné! A jestli poctivě cvičíš, tak výsledky musíš také vidět.

Za deset dnů  jill

Podle vážení na InBody jsem vyměnila kilo tuku za kilo svalů. Mám dole 1cm. A protože jsem se vzorně vyfotila před začátkem, tak jsou výsledky i viditelné, hlavně ve vyrýsování svalů. Ale na chlubení s fotkou to zatím není. Kamarádky byly viditelnou změnou naprosto překvapené. Právě Nikča díky mým fotkám získala další motivaci vydržet. Jestli to takhle půjde dál, tak jsem v létě v novém těle.

I ty se nezapomeň přidat do letní výzvy „ploché bříško“ a pojď makat s námi. Je to jednoduché. Sdílej a lajkuj odkaz letní výzvy na facebooku a napiš nějaký komentář pod tento článek.

Změř se a nezapomeň se hlavně vyfotit. Věřím, že se někdo stydí nebo se na sebe nechce ani podívat. Ale fotky přeci nemusí nikdo vidět, jsou motivací hlavně pro vás. A když po 10 dnech uvidíš na fotce hezčí břicho, tak věř, že budeš makat dál. No, a když za půl roku břicho vymakáš, tak se i s tou hroznou fotkou v klidu pochlubíš.

Pokud chceš cvičit podle Jillian, doporučuji začít cyklem videí 30 day shred.

Jillian Michaels je opravdu vynikající. Jako první přišla s funkčním tréninkem 3-2-1 poprvé v roce 2008. Co to znamená? Jillian celý trénink rozdělila na tři okruhy. V každém okruhu platí opakování cviků systémem 3-2-1.

-  3 minuty posilování
-  2 minuty kardio
-  1 minuta pro břišní svalstvo

Cvičí se bez přestávky. Jen co docvičíte jeden cvik třeba vleže, už se zvedáte a cvičíte ve stoje. A když si myslíte, že vám svaly na nohou uhoří, tak už křičí, že začíná kardio. Tím trénujete na maximální výkon a maximálně spalujete následně po celý den.

Program 30 Day Shred je 30 denní program. Program obsahuje 3 levely. Level 1 se cvičí 10 dní, level 2 dalších 10 dní a level 3 zase 10 dní. Celkem nám program tedy zabere měsíc.

 

Level 1 je zdarma na youtube. A odkaz jsem sem dávala i v minulém článku.

Naprosto „nesnáším“ ty výpady v minutě 19,40. Tady jí hodně nadávám :-).

A protože Jillian má kolekci 30denního cvičení odstupňovanou, je potřeba právě po 10 dnech přejít na level 2. A to vám povím, jednička je procházka růžovým sadem.

No a po 10 dnech nastupuje level 3. Ten jsem neobjevila na youtube, ale je ke stažení na ulozto.cz

Celý trénink můžete samozřejmě doplňovat i o jiná cvičení. Já si ke každému cvičení přidávám ještě cvičení na břicho z třetího videa na této stránce. Připadá mi, že mi břicho nemaká nadoraz. Ale každý může mít jiný dojem. Na konci si pak prodlužuji i protažení.

A protože mě teď čekají 3 týdny dovolené, tak sem info o cvičení přidám asi až v půlce března. Počítám, že i na dovolené budu každé ráno cvičit. Jsem tak nastartovaná a namotivovaná, že už prostě nemohu přestat.

letni-vyzvaK pořádnému úspěchu je potřeba upravit i jídelníček, na to nezapomínejte. Je potřeba do těla dodat dostatek bílkovin, tuků a kvalitních sacharidů. Důležitý je i pitný režim. Zázračným doplňkům na hubnutí nevěřím a bojím se jich. Nyní pravidelně doplňuji pouze vitamín C, hořčík a lněná semínka. Celý týden navíc užívám na podporu spalování L-carnitin. Večer si již snažím nedávat moc sacharidů. Převládají bílkoviny se zelenou zeleninou a kvalitními tuky.

Nestyďte se a podělte se s ostatními o své dojmy ze cvičení. Už to, že jste to zkusili a neseděli jen tak u televize je ohromný úspěch. A můžete být na sebe pyšní.

Nebojte se, ptejte se a chlubte se výsledky. Jen tak vydržíte stále namotivovaní a dojdete do úspěšného cíle.

Přeji pohodové hubnutí

Hanka