Jdeš s námi do letní výzvy „PLOCHÉ BŘÍŠKO“?

Holky, kluci, dámy a pánové. Neváhejte a přidejte se.

Také tvé bříško nepatří mezi štíhlé? Máš ho povolené nebo dokonce obalené tukem, že ani nejsou vidět svaly? Když sedíš, můžeš si chytit na břiše špek? Pak ti pomůže jen spojit se s námi a společně začít makat. A třeba i vyhrát.

Jak tato letní výzva vznikla? letni-vyzva

Na začátku bylo hecování, které skončilo sázkou. Závěr? Do léta musím vypracovat břišní svaly. Přesněji do konce července. A to je dost času toho hodně změnit. Upozorňuji, že je mi 40 let, ale vím, že za půl roku se dá naprosto radikálně změnit postava v každém věku. Sice skoro každý den sportuji, ale na vyrýsování břišních svalů je nutná přísnější strava, dostatek bílkovin a intenzivní cvičení. Vysoce intenzivní. Již jsem to konzultovala s trenéry a mám se prý na co těšit.

První zájemkyně z mého okolí mi hned hlásily, že se přidávají. Řekla jsem si, proč výzvu nespustit veřejně a ta naše břicha pořádně nevymakat. Můžeš se přidat i ty! Vzájemně si pomůžeme. Podpoříme se v období krize. Budeme se hecovat, dělit se o výsledky a pocity.

Nyní chodím 2x týdně na powerjógu a minimálně 2x týdně na tancování. Přidám každodenní posilovací cvičení podle videa. Mám také naplánovanou hodinu s trenérem v posilovně a ještě uvidím, jaký on mi udělá závěr, jistě se tu o něj podělím.

Zalovila jsem také do databáze mých videí a jednoznačně mi z toho vypadlo, že začnu každý den cvičit s Jillian Michaels. Je pro mě velkou motivací, sympatickou trenérkou a její styl mi naprosto sedí. A hlavně výsledky jejich klientek jsou fantastické.

jm

Jillian Michaels

Narodila se 18. února 1974 v Los Angeles. Dnes patří mezi nejžádanější trenérky v oblasti fitness. Do dnešního dne vydala přes 15 videoprogramů na DVD. Měří pouhých 159 cm a váží 53 kilo. Pro miliony žen, ale i pro mnoho mužů, je symbolem naděje, úspěchu, odhodlání, vůle a dřiny. Jak sama o jednom ze svých programů říká: „Třicet dní mě budete nenávidět, ale třicátý první, mě budete milovat.“

Když bylo Jillian 12 let, její rodiče se rozvedli. Malá Jill to zvládala velmi těžce. Vážila 79 kilo. Byla cílem posměchu dětí, byla šikanovaná. Změna nastala v momentě, kdy ji matka přihlásila do kroužku bojových umění, a ve 14 letech jedním kopem přerazila dvě desky. V ten moment se vše změnilo.

V 17 letech se ale Jill musela potýkat s dalším problémem – se svojí matkou. Po nekonečných hádkách a bojích ji matka doslova „vykopla z baráku“ a Jill musela někde začít. Udělala si osvědčení, aby se mohla stát trenérkou a byla tak dobrá, že když jí bylo 30 let, vyhrála konkurs na televizní show, kde obézní lidé shazují svá nadbytečná kila. Ta show se, samozřejmě, jmenovala The Biggest Loser, kde se svou brutální, ale milou povahou získala miliony obdivovatelů po celém světě.

 

Jill

Výhodou je, že velké množství videí je dostupných na youtube zdarma. Tak obleč tenisky, vezmi si tričko, které propotíš a ještě dnes si s Jillian zacvič. Budeš nadávat, budeš padat, nohy se ti budou klepat, ale pak ti bude nádherně. A uděláš ten nejdůležitější první krok k vysněnému bříšku. A co to je půl hodina denně? Někdo možná namítne, že nemá čas. A já namítnu, že má. Nemít čas jsou jen výmluvy. Jen VÝMLUVY. Máš čas na televizi? Máš čas na facebook? Máš čas vypít kafe? Máš čas si zakouřit? Máš čas říct kamarádce nějaký drb? Pak máš čas i na cvičení a přípravu jídla.

Začni pravidelně jíst. Mnoho rad vyčteš v seriáluhubnutí pro holky„. Omez co nejvíce cukr a pšenici. Večer se snaž omezovat přílohy a dej si velkou porci zeleniny a nějakou bílkovinou. Nech si překontrolovat a správně nastavit svůj jídelníček. Výsledky se dostaví. Já pociťuji viditelně pevnější břicho již po 6 lekcích.

Jedu tento 30ti denní program. Protože je to video zdarma, objevují se občas reklamy, které se dají křížkem zavřít. Jestli nejsi zvyklá cvičit, začni určitě s tou lehčí variantou ( cvičí ta slečna v zeleném) a možná ani nebude nutné přidávat ze začátku čínky. Jen zatni pořádně pěsti.

Stihla jsem vyzkoušet i tento a přiznám, že jsem vypouštěla dušičku.

A na břicho je jedinečné toto video.

Přihlášení

Do výzvy se přihlásíš jednoduše a hlavně ZDARMA . Stačí tento odkaz lajkovat a sdílet na facebooku a napsat nějaký komentář přímo pod tento článek. Třeba, jdu do toho. Nebo napiš, jak chceš hubnout, co pro to uděláš nebo zda jsi už zkoušela cvičit s Jillian. Pokud nemáš facebook, napiš jen nějaký krásný a dlouhý komentář pod článek.

Nezapomeň se změřit, vyfotit a vyhrát

Změř si obvod pasu v nejužším místě a ještě dnes se vyfoť. Tak uvidíš svoje výsledky a můžeš (záleží na tobě) se s nimi o prázdninách pochlubit. A třeba vyhrát. Tu nejúspěšnější/nejúspěšnějšího odměníme půlročním členstvím ZDARMA v placené zóně pohodového hubnutí a zdraví (spouštět ji budeme v březnu) nebo 60 minutovou masáží u nás v salónu HATEA.

Výzva „ploché bříško“ bude ukončena 31.7.2014. Přihlásit se můžeš kdykoliv do 30.6.2014

Podívej se na pár motivačních fotek, které jsem našla na webu. Tyto ženy a dívky cvičily s Jillian. No a neříkej, že nechceš taky :-)

f436cc5f9a296becb753288a020fa6b5
b37ad87ee3fd6ce71ecf6ae73d282f8c
20130521-162534
30dayprogress3
Nicole-Before-After-P90X

Nevím jak ty, ale já do toho jdu! A pokud to nezkusíš s námi, budeš v létě jenom litovat.

 

Hanka