Diskutujte o Vašich hubnoucích pokusech.

Najděte si kamarádku na každodenní procházky.

Podělte se o zkušenosti se stravováním dětí ve školkách a školách.

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Nelča - 17 let
nelca
Nováček
Příspěvků: 3
Permalink
Příspěvek Nelča - 17 let
dne: 12.11.2013, 18:54
Citovat

Ahoj, moc se mi líbí tyhle stránky. Ráda bych něco zhubla a tak bych uvítala nějaké společné hubnutí. Že by jsme si psali třeba co jíme, kolik hubneme a tak. Já třeba miluju těstoviny a jak všude čtu, tak asi bych jich tolik jíst neměla. Navíc nemám ráda maso. Sýry ten ano, ten sypu právě na ty těstoviny :P Najde se tady někdo, kdo má podobný problém, že nemůže zhubnout.

Host
Nováček
Příspěvků: 4
Permalink
Příspěvek Re: Nelča - 17 let
dne: 21.11.2013, 14:50
Citovat

Ahoj Nelčo, já taky miluju těstoviny a nemusím jíst maso. A jak jsem četla, tak asi tak moc zhubnout nejde. Včera jsem ale zkoušela ten recept na banán v čokoládě a to byla velká mňamka. Tak třeba i ostatní recepty budou dobré. Mamka koupila jáhly a budeme je dělat o víkendu. Už jsi se snažila dělat něco podle těhlech stránek?

nelca
Nováček
Příspěvků: 3
Permalink
Příspěvek Re: Nelča - 17 let
dne: 04.12.2013, 15:18
Citovat

Hlasím se po měsíci a chlubím se. Zhubla jsem 2kg. Začala jsem snídat a obědy si nosím do školy z domu. Můžu se ujíst po tempehu. Ten uzenej je bezva. Tofu je docela bléé. Těstoviny jsem koupila nějaký lepší, jedny žitný a jedny celozrnný. Klasika to není, ale dá se to.

Hanka
Administrátor
Příspěvků: 30
Permalink
Příspěvek Re: Nelča - 17 let
dne: 04.12.2013, 17:35
Citovat

Nelčo, to je moc hezký výsledek. Vidíš, stačilo jen omezit klasické těstoviny. Uzený tempeh mám také moc ráda a hodně s ním v receptech nahrazuji uzenou chuť masa. Tofu né každému chutná. Tím se netrap. Je potřeba jíst, to co ti vyhovuje. Těším se na další hubnoucí zprávy. H.

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.34 ; Stránka načtena za 0.07 vteřin.