Diskutujte o Vašich hubnoucích pokusech.

Najděte si kamarádku na každodenní procházky.

Podělte se o zkušenosti se stravováním dětí ve školkách a školách.

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: [1]
Autor Téma:Hanka
Hanka
Administrátor
Příspěvků: 30
Permalink
Příspěvek Hanka
dne: 18.10.2013, 11:40
Citovat

Zdravím všechny a budu první, kdo si založí svůj deníček. Doufám, že se přidáš taky, ať můžeme společně hodnotit naše výsledky.Výborné to bylo právě loni, kdy jsme vyhlásili v salonu hubnoucí soutěž. To, co se dělo, bylo úžasné. Všechny jsme jen povídali o svých kilech a metodách a mnohem lépe šla kila dolů. Navíc, když veřejně napíšeš, kolik máš nadváhu, věř, že se donutíš změnit režim, aby jsi hubla. Takže veřejně hlásím, že podle měření na InBody230 mám zhubnout 1,6kg tuku. Jsou to ty poslední kila, ty nejtěžší. A co s tím? Jím vzorně, ale pohlcuje mě práce. Takže mám málo odpočinku? Budu zkoušet, testovat a podělím se o výsledky. Založ si svůj deníček ( klikni na přidej Nové téma) a napiš, jak na tom jsi ty.

lenicka
Nováček
Příspěvků: 12
Permalink
Příspěvek Re: Hanka
dne: 18.10.2013, 11:57
Citovat

já jsem vysadila cukr,pšenici a mléčné výrobky,nepila jsem kafe,nekouřila prostě nehřešila od té poloviny září a byla jsem fakt drsná,nedala jsem si ani těstoviny,brambory jsem měla snad dvakrát za tu dobu...do toho jsem začala chodit s pejskama i bez nich na dlouhý procházky kolem labe,stahla si krokoměr do mobilu a zhubla za ten měsíc asi 6kg.u mě nebylo hlavním zájmem hubnutí,to mi bylo v tomhle stavu trošku u paty..ale můj zdravotní stav.našla jsem si na internetu antihistaminovou dietu,protože velké množství histaminu přijatého ve stravě mi způsobuje obrovské nesnášenlivé reakce.musim se jednak pochlubit,že od začátku září jsem záchvat neměla jedinej,a to jsme v Praze u lékaře snížili dávky antihistaminik skoro o polovinu.ale taky se musim přiznat,že teď už ve svém úsilí trošku polevuju.prostě je mi dobře,a jak je mi dobře jsem flink.takže včera laskonka,dneska kafíčko s troškou mlíka...předevčírem k snídani kornspitz s máslem.potřebovala bych zas trošku přitáhnout opratě...jsem neukázněná.co vy používáte jako bič na sebe,abyste zvládali nesklouzávat do starých kolejí??děkuji Léňa

Hanka
Administrátor
Příspěvků: 30
Permalink
Příspěvek Re: Hanka
dne: 18.10.2013, 13:32
Citovat

Ahoj Leni, je úžasné, že jsi neměla měsíc záchvat. Ani jsem nečekala, že tak skvěle zareaguješ. Měla by to pro Tebe být ta největší motivace. A 6kg dole je taky super. Moc Ti fandím a jsem ráda, že jsi se do toho tak pustila.

lenicka
Nováček
Příspěvků: 12
Permalink
Příspěvek Re: Hanka
dne: 18.10.2013, 17:47
Citovat

děkuji,docela mě to bavilo.jenže mě počáteční nadšení nechybí u ničeho,ale vydržet..já jak jsem v pohodě polevuju..i když jak jsem psala měla jsem u mamky dva dortiky a brambůrky a myslela jsem že mě to potrhá..jinak jsem byla opravdu vzorná,a zas budu.pila jsem jen vodu,jedla pravidelně 5xdenně..až mi bylo divný že nemám jako vždycky ukrutný chutě na vše možný od slanýho po sladký a nic mě nelákalo,a že tady toho kluci maj plnej košíček..dietu nedržim ani tak redukční,ale jak hodně chodim,je to znát.třeba v neděli jsem s pejskama nachodila skoro 8km za celej den.a v kuchyni jsem si dokonce troufla i na takový prasárničky jako je vaječná pomazánka..nastrouhat dvě vařená vajíčka,nakrájet cibulku nadrobounko,sůl a smíchat s troškou majonézy bez konzervantů,umělých barviv a bez aromat.k snídani na žitnej chleba,olizovala jsem se až za ušima.rýžové nudle místo těstovin..nic nezahušťuju,ale mixuju...dá se to.užívám vitamin C,A a hořčík s B6.a fakt od 3.září jsem bez.musim to zaťukat.ani náznak....občas jsem byla třeba po nějakém jídle i rudá..teď vůbec nic.bylo by senzační,kdyby na to opravdu stačilo držet přísnou dietu antihistaminovou a kdyby to tak jak se to vzbudilo,chtělo zas usnout... :)

lenicka
Nováček
Příspěvků: 12
Permalink
Příspěvek Re: Hanka
dne: 18.10.2013, 17:54
Citovat

a hlavně jsem tenkrát měla záchvaty po tic tacu,nebo po lízátku,po lipu..tzn.po chemii,takže jim zásadně jen co projde rukama mě,anebo pečlivě vybírám abych těch přísad měla v tom jídle co nejméně...nejlépe žádné,takže čtu etikety a hledám jídlo bez glutamátu,bez konzervantů,aromat,umělých barviv...a to vlastně už používám pro všechny,nejen pro sebe....dá se to a ten čas to zabere jen na začátku a když to neznáš,pak už jdeš najisto... :)jediným úletem který jsem si povolila je pomerančový sorbet od algidy,kde je vlastně jen pomeranč,voda a cukr.ale to je tak drahý,že si to opravdu dopřeju o víkendu jednou za měsíc...ať zas nejsem tak! perfektní :)ale tohle si jako neslyšela....:)

Hanka
Administrátor
Příspěvků: 30
Permalink
Příspěvek Re: Hanka
dne: 21.10.2013, 09:09
Citovat

Ono jídlo má opravdu největší vliv na naše zdraví a nemoci. Spoustě lidem to chvilku trvá, než si to přiznají. Jsem hrozně ráda, když se do toho někdo opře a jsou vidět výsledky. Začala jsi dobře, i když třeba s chybkama. I tak reaguješ dobře a měla bys vydržet co nejdéle, vlastně napořád. Najít si v tom svůj nový životní styl a užívat si, že je Ti dobře. I Ty prohřešky se dají vymyslet v domácí zdravé podobě :-).

lenicka
Nováček
Příspěvků: 12
Permalink
Příspěvek Re: Hanka
dne: 21.10.2013, 10:15
Citovat

jóóó,dá se to..nejhezčí je ten pocit,kdy se člověk beze strachu nají..už bych to skoro zapomněla..budu držet dál,nic jiného mi ani nezbývá..třeba se ta nemoc uklidní a usne..

marcelaa
Nováček
Příspěvků: 2
Permalink
Příspěvek Re: Hanka
dne: 27.11.2013, 09:17
Citovat

Zdravím. Já hubnout nepotřebuji, ale ráda se do diskuze přidám. Rad o zdravé stravě není nikdy dost :-)

Stránky: [1]
Mingle Fórum by cartpauj
Verze 1.0.34 ; Stránka načtena za 0.123 vteřin.