Online poradna Bachových esencí

Řešte svůj emoční problém co nejdříve, jen tak vyléčíte celé tělo. Naše zóna s online poradnou vám ihned pomůže.

 

Bachova květová terapie pomáhá při problémech s emocemi

VSTUP

VSTUP PRO PŘIHLÁŠENÉ DO ON-LINE PORADNY BACHOVÝCH ESENCÍ

 • partnerské a rodinné problémy
 • rozchod, rozvod
 • úmrtí
 • problémy s dětmi, v dospívání
 • strach dětí ze školy, školky
 • pracovní vztahy
 • pomoc pro zvířata

 

Zdraví je naše dědictví, naše právo. (Originální spisy Edwarda Bacha)

 

Bachovy esence přináší jednoduchý a účinný způsob, jak zvládat negativní emoce. Vznikají z volně rostoucích rostlin a dokáží navodit celkovou harmonii vašemu organismu.

Dr. Edward Bach pevně věřil tomu, že každá fyzická nemoc má své kořeny na úrovni emocionální, psychické. Sestavil proto systém květových esencí, které nám pomáhají vyrovnat naše emoce a tím léčí celého člověka. Každý nemocný se uzdravuje rychleji, pokud je v klidu, vyrovnaný a jeho tělo je v harmonii. K tomu esence pomáhají. Slouží jako doplňková léčba, kterou lze kombinovat s jakoukoliv jinou formou léčení. Nemají žádné vedlejší ani škodlivé účinky a může je užívat kdokoliv bez ohledu na věk, pohlaví či zdravotní stav.

Bachovy květové esence se míchají na míru. Psychika a emoce každého člověka jsou jedinečné, a proto se musí ke každému přistupovat individuálně. Velice důležité je pochopení celkového stavu člověka, o které se snažím v rámci osobní konzultace.

 

 „Takzvaná nemoc je vždy důsledkem hlubokého vnitřního nesouladu a nám je jíž zřejmé, že dokud se nebudeme zabývat důsledky a neodstraníme hlavní příčinu, k vyléčení nedojde, anebo bude pouze zdánlivé(Edward Bach).

 

ONLINE PORADNA – BACHOVA KVĚTOVÁ TERAPIE

nabízí možnost nalezení vhodných esencí také v případě, že se k osobní konzultaci nemůžete dostavit. Komunikace bude v rámci zóny probíhat přes online dotazníky a e-mail. Společně se budeme snažit propojit veškeré souvislosti a dospět ke stejnému výsledku jako při osobním setkání. Na konci vám pošlu poštou lahvičku s přesně vybranou kombinací esencí.

Další zajímavosti najdete na mé facebookové stránce – BACHOVY ESENCE 

Co online poradna zahrnuje:

 • vstupní podrobný dotazník
 • odbornou konzultaci přes e-mail
 • 1 namíchaná lahvička Bachových esencí na míru doručená na vaši adresu
 • vstup do online poradny pod dobu 30 dnů
 • konkrétní esence pro řešení každodenních situací:
  • esence pro děti – období prvního vzdoru, nástup do školy, poruchy chování
  • esence pro ženy – těhotentsví, porod, klimakterium
  • esence pro muže – ztráta zaměstnání, syndrom vyhoření, krize středního věku
  • esence pro studenty – zkouškové období, strach z veřejných vystoupení, ztráta koncentrace
  • esence pro zvířata – agrese, problematický výcvik, strach

Výhoda online konzultace:

 • anonymita – větší otevřenost ohledně aktuálního stavu, psychických potíží
 • rychlost – odpověď téměř okamžitě
 • úspora času – nemusíte jezdit k nám do salonu
 • pohodlnost – konzultace z pohodlí vašeho domova

Zóna online poradny vám bude k dispozici po dobu 1 měsíce. Konzultace přes e-mail proběhne hned z počátku, abyste své kapičky dostali co nejrychleji. V době, kdy budete esence užívat bude možnost se se mnou spojit s jakýmkoliv doplňujícím dotazem či prosbou. Snažím se odpovídat okamžitě.

 

Cena : 399 Kč

objednat-poradnu

 

 

Upřednostňujete-li osobní konzultaci, pak vás ráda přivítám v poradně v

salonu HATEA

K Olšině 333, Pardubice

Tel 777 714 644

www.hateasalon.cz


 

 Něco o mně

Bachovy esence online

Káťa Brychová – terapeutka Bachových esencí

Jmenuji se Kateřina Brychová a jsem studentkou 4. ročníku psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Pro psychologii jsem se rozhodla už před mnoha lety, jelikož mě tento obor velice zajímá a fascinuje. Zastávám názoru, že psychika má obrovskou sílu a ovlivňuje veškerou naši činnost a aktivitu. Ráda v této oblasti rozšiřuji své znalosti a proto se také zaměřuji na Bachovy esence.

Lidské tělo je nejdokonalejším mechanismem na zemi. Příroda jej vytvořila tak, aby byly všechny jeho části navzájem propojené a utvářely celek. Není v ničích silách vyrobit něco, co by se jen podobalo lidskému organismu, a jen těžce se dá uvěřit, že by ho něco takového dokázalo i vyléčit. Nejsem proto zastáncem zbytečných léků a pomoc hledám primárně v přírodě. Podle mého názoru není konečným řešením potlačení příznaků, ale hledání příčiny.

Po přečtení knihy anglického lékaře a homeopata Dr. Edwarda Bacha, jsem se začala zajímat o jeho filozofii. Bach tvrdí, že nemoci a jiné fyzické příznaky vyplývají z nevyrovnanosti lidského organismu. Tato nevyrovnanost pramení z našich emocí a psychického rozpoložení. Bachovy esence jsou esence z květin, které dokáží díky své vibrační energii vyrovnat energii našich emocí. Tím opět propojují všechny naše části a utváří celek. Příroda v sobě skrývá velké množství zákonů a tajemství, a já pevně věřím, že nám poskytuje také léky na naše nemoci.

Esence jsem nejprve vyzkoušela sama na sobě a postupně na své rodině a přátelích. Setkala jsem se s velice pozitivními výsledky. Chtěla bych touto cestou pomoci lidem a ukázat jim jednoduchou a účinnou léčbu, která se dnes využívá ve všech vyspělých státech světa. Prošla jsem certifikovaným kurzem Bachova centra v Praze, jenž poskytuje vzdělávání v certifikovaných programech.

Mým cílem je rozšířit povědomí o Bachových esencích a propojit své znalosti z této oblasti se studiem psychologie. Ráda bych pokračovala v poznávání nových možností, které Bachovy esence přináší a dosáhla nejvyššího možného vzdělání v Bachově centru ve Velké Británii.

Nabízím konzultace pro každého, koho tato doplňková léčba oslovila buď osobně nebo touto online poradnou.

objednat-poradnu

 

Prohlédnout si facebookovou stránku – BACHOVY ESENCE – KATAŘINA BRYCHOVÁ – facebook